» Rozgrywki » Lato 2024 » PALETA D1 » Faza 2
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Ziach Patryk 6 3 0 0 6 0 3 +22
2 Shulika Arsen 5 2 1 0 4 2 3 +5
3 Nowakowski Tomasz 5 1 3 0 3 6 4 -13
4 Kaczor Jakub 5 1 3 0 2 7 4 -15
5 Bodakin Oleksandr 2 1 0 0 2 0 1 +6
6 Hołodnik Bartosz 1 0 1 0 0 2 1 -5


Grupa I'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Jankowiak Jakub 6 3 0 0 6 0 3 +28
2 Piosik Marcin 5 2 1 0 4 2 3 +10
3 Jastrzebski Marek 4 2 0 0 4 0 2 +16
4 Wlaźlak Krzysztof 3 0 3 0 0 6 3 -27
5 Bachmatiuk Zygmunt 1 0 1 0 0 2 1 -8
6 Brzeziński Marcin 1 0 1 1 0 4 2 -19


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Marczenko Marek 6 3 0 0 6 0 3 +30
2 Bąba Bartłomiej 5 1 3 0 4 6 4 0
3 Remiszewski Andrzej 4 2 0 0 4 1 2 +14
4 Dembowski Piotr 2 1 0 0 2 1 1 +3
5 Królicki Maciej 1 0 1 2 0 6 3 -35
6 Nowak Łukasz "Volt" 0 0 0 1 0 2 1 -12


Grupa II'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Sarnik Piotr 5 2 1 0 5 3 3 +7
2 Gajowczyk Michal 4 2 0 0 4 0 2 +15
3 Guździoł Michał 4 2 0 0 4 1 2 +9
4 Chmielewski Marcin 3 1 1 0 3 2 2 +5
5 Ciecierzynski Tomasz 3 0 3 0 0 6 3 -18
6 Bobrowski Grzegorz 2 0 2 0 0 4 2 -18


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kietliński Rajmund 10 5 0 0 10 1 5 +34
2 Dobrowolski Łukasz 8 3 2 0 6 5 5 +3
3 Górniaczyk Mikołaj 7 3 1 0 6 2 4 +4
4 Szajner Paweł 3 0 3 0 0 6 3 -16
5 Szoen Dariusz 3 0 3 0 0 6 3 -17
6 Latocha Ryszard 2 0 2 0 2 4 2 -8


Grupa III'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Mikołajczak Ignacy 8 4 0 0 8 1 4 +35
2 Bakalarz Andrzej 7 3 1 0 6 3 4 +13
3 Majewski Michal 4 1 2 0 4 4 3 +6
4 Dźwilewski Sławomir 1 0 1 1 0 4 2 -19
5 Pluta Konrad 1 0 1 2 0 6 3 -35
6 Gołąbek Miłosz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Jankowski Łukasz 7 3 1 0 7 2 4 +29
2 Skoczylas Paweł 7 2 3 0 4 6 5 -5
3 Moskwa Sebastian 6 3 0 0 6 1 3 +12
4 Nolbrzak Lukasz 6 2 2 0 4 4 4 +3
5 Kaczmarczyk Mateusz 4 1 2 0 2 4 3 -7
6 Piotrowicz Marcin 2 0 2 1 0 6 3 -32


Grupa IV'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kruk Paweł 8 3 2 0 6 5 5 +9
2 Połeć Adam 6 3 0 0 6 0 3 +19
3 Krakiewicz Adam 6 2 2 0 5 4 4 +7
4 Krowiński Andrzej 4 2 0 0 4 0 2 +15
5 Aniołek Kacper 3 0 3 0 0 6 3 -22
6 Mazurek Marcin 3 0 3 0 0 6 3 -28


Grupa V
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Sikora Mateusz 7 3 1 0 6 2 4 +19
2 Salamon Maciej 6 3 0 0 6 0 3 +19
3 Gładysz Jacek 6 2 2 0 4 4 4 +10
4 Tarabuła Grzegorz 4 2 0 0 4 0 2 +19
5 Paryna Andrzej 4 0 4 0 0 8 4 -46
6 Rudnicki Dariusz 3 0 3 0 0 6 3 -21


Grupa V'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kryski Wojciech 6 3 0 0 6 1 3 +19
2 Schwigon Iwona 5 2 1 0 5 3 3 +8
3 Miarka Tomasz 4 1 2 0 3 5 3 -8
4 Herman Łukasz 4 1 2 1 3 6 4 -11
5 Valchetski Aliaksandr 1 0 1 0 0 2 1 -8
6 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Pietruszka Agnieszka 4 2 0 0 4 1 2 +16
2 Dziadowicz Andrzej 1 0 1 0 1 2 1 -6
3 Wiktorek Lukasz 1 0 1 0 0 2 1 -10
4 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
5 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
6 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Czapski Zbigniew 2 1 0 0 2 0 1 +10
2 Greń Wojciech 1 0 1 0 0 2 1 -10
3 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
5 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
6 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I
Shulika A. Bodakin O. Hołodnik B. Nowakowski T. Kaczor J. Ziach P.
Shulika A.


2:0
(6/2,6/3)
2:0
(7/6,6/1)
0:2
(2/6,2/6)
Bodakin O.

Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024

2:0
(6/2,6/4)

Hołodnik B.
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024

0:2
(3/6,5/7)
Mecz zostanie rozegrany 04.08.2024

Nowakowski T. 0:2
(2/6,3/6)

2:0
(6/3,7/5)

1:2
(6/4,3/6,8/10)
0:2
(1/6,3/6)
Kaczor J. 0:2
(6/7,1/6)
0:2
(2/6,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 04.08.2024
2:1
(4/6,6/3,10/8)

0:2
(2/6,4/6)
Ziach P. 2:0
(6/2,6/2)


2:0
(6/1,6/3)
2:0
(6/2,6/4)



Grupa I'
Jankowiak J. Jastrzebski M. Bachmatiuk Z. Brzeziński M. Wlaźlak K. Piosik M.
Jankowiak J.

Mecz zostanie rozegrany 01.08.2024
2:0
(WALKOWER)
2:0
(6/0,6/0)
2:0
(7/6,6/3)
Jastrzebski M.

2:0
(6/2,6/2)

2:0
(6/2,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024
Bachmatiuk Z. Mecz zostanie rozegrany 01.08.2024
0:2
(2/6,2/6)


Mecz zostanie rozegrany 27.07.2024

Brzeziński M. 0:2
(WALKOWER)




0:2
(3/6,2/6)
Wlaźlak K. 0:2
(0/6,0/6)
0:2
(2/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 27.07.2024


0:2
(1/6,5/7)
Piosik M. 0:2
(6/7,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024

2:0
(6/3,6/2)
2:0
(6/1,7/5)



Grupa II
Marczenko M. Nowak Ł. Bąba B. Królicki M. Dembowski P. Remiszewski A.
Marczenko M.
2:0
(WALKOWER*)
2:0
(7/6,6/1)
2:0
(WALKOWER)


Nowak Ł. 0:2
(WALKOWER*)

Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024



Bąba B. 0:2
(6/7,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024

2:0
(6/1,6/0)
1:2
(6/3,2/6,8/10)
1:2
(6/3,3/6,1/10)
Królicki M. 0:2
(WALKOWER)

0:2
(1/6,0/6)


0:2
(WALKOWER)
Dembowski P.

2:1
(3/6,6/2,10/8)



Remiszewski A.

2:1
(3/6,6/3,10/1)
2:0
(WALKOWER)




Grupa II'
Chmielewski M. Ciecierzynski T. Sarnik P. Bobrowski G. Guździoł M. Gajowczyk M.
Chmielewski M.
2:0
(6/2,6/3)
1:2
(2/6,6/2,5/10)



Ciecierzynski T. 0:2
(2/6,3/6)

Mecz zostanie rozegrany 03.08.2024

0:2
(4/6,4/6)
0:2
(4/6,1/6)
Sarnik P. 2:1
(6/2,2/6,10/5)
Mecz zostanie rozegrany 03.08.2024

2:0
(6/1,6/1)
1:2
(1/6,6/4,10/12)

Bobrowski G.

0:2
(1/6,1/6)


0:2
(3/6,1/6)
Guździoł M.
2:0
(6/4,6/4)
2:1
(6/1,4/6,12/10)



Gajowczyk M.
2:0
(6/4,6/1)

2:0
(6/3,6/1)




Grupa III
Szoen D. Górniaczyk M. Szajner P. Latocha R. Kietliński R. Dobrowolski Ł.
Szoen D.
0:2
(6/7,6/7)
Mecz zostanie rozegrany 24.07.2024

0:2
(3/6,4/6)
0:2
(1/6,1/6)
Górniaczyk M. 2:0
(7/6,7/6)

2:0
(6/1,7/6)

0:2
(4/6,0/6)
2:0
(6/4,6/4)
Szajner P. Mecz zostanie rozegrany 24.07.2024
0:2
(1/6,6/7)


0:2
(4/6,2/6)
0:2
(4/6,4/6)
Latocha R.



1:2
(0/6,6/2,0/6)
1:2
(6/0,2/6,2/10)
Kietliński R. 2:0
(6/3,6/4)
2:0
(6/4,6/0)
2:0
(6/4,6/2)
2:1
(6/0,2/6,6/0)

2:0
(7/5,6/1)
Dobrowolski Ł. 2:0
(6/1,6/1)
0:2
(4/6,4/6)
2:0
(6/4,6/4)
2:1
(0/6,6/2,10/2)
0:2
(5/7,1/6)



Grupa III'
Bakalarz A. Dźwilewski S. Pluta K. Majewski M. Gołąbek M. Mikołajczak I.
Bakalarz A.
2:0
(WALKOWER)
2:0
(WALKOWER)
2:1
(7/6,1/6,10/3)
Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
0:2
(1/6,2/6)
Dźwilewski S. 0:2
(WALKOWER)




0:2
(3/6,2/6)
Pluta K. 0:2
(WALKOWER)


0:2
(1/6,0/6)

0:2
(WALKOWER)
Majewski M. 1:2
(6/7,6/1,3/10)

2:0
(6/1,6/0)


1:2
(7/6,0/6,10/12)
Gołąbek M. Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024




Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
Mikołajczak I. 2:0
(6/1,6/2)
2:0
(6/3,6/2)
2:0
(WALKOWER)
2:1
(6/7,6/0,12/10)
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024



Grupa IV
Kaczmarczyk M. Moskwa S. Jankowski Ł. Piotrowicz M. Skoczylas P. Nolbrzak L.
Kaczmarczyk M.

0:2
(KRECZ)

2:0
(KRECZ)
0:2
(1/6,4/6)
Moskwa S.

2:1
(2/6,6/0,10/4)

2:0
(7/5,7/5)
2:0
(7/5,6/4)
Jankowski Ł. 2:0
(KRECZ)
1:2
(6/2,0/6,4/10)

2:0
(6/3,6/0)
2:0
(KRECZ)
Mecz zostanie rozegrany 04.08.2024
Piotrowicz M.

0:2
(3/6,0/6)

0:2
(0/6,1/6)
0:2
(WALKOWER)
Skoczylas P. 0:2
(KRECZ)
0:2
(5/7,5/7)
0:2
(KRECZ)
2:0
(6/0,6/1)

2:0
(KRECZ)
Nolbrzak L. 2:0
(6/1,6/4)
0:2
(5/7,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 04.08.2024
2:0
(WALKOWER)
0:2
(KRECZ)



Grupa IV'
Aniołek K. Kruk P. Krowiński A. Mazurek M. Krakiewicz A. Połeć A.
Aniołek K.
0:2
(1/6,1/6)

Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
0:2
(3/6,4/6)
0:2
(2/6,3/6)
Kruk P. 2:0
(6/1,6/1)

0:2
(4/6,1/6)
2:0
(6/0,6/0)
2:1
(1/6,6/4,10/6)
0:2
(3/6,4/6)
Krowiński A.
2:0
(6/4,6/1)

2:0
(7/5,6/0)

Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
Mazurek M. Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
0:2
(0/6,0/6)
0:2
(5/7,0/6)

0:2
(2/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
Krakiewicz A. 2:0
(6/3,6/4)
1:2
(6/1,4/6,6/10)

2:0
(6/2,6/2)

0:2
(1/6,5/7)
Połeć A. 2:0
(6/2,6/3)
2:0
(6/3,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
2:0
(6/1,7/5)



Grupa V
Paryna A. Gładysz J. Rudnicki D. Salamon M. Tarabuła G. Sikora M.
Paryna A.
0:2
(1/6,0/6)

0:2
(1/6,0/6)
0:2
(0/6,0/6)
0:2
(0/6,0/6)
Gładysz J. 2:0
(6/1,6/0)

2:0
(6/3,6/2)
0:2
(4/6,4/6)

0:2
(5/7,4/6)
Rudnicki D.
0:2
(3/6,2/6)

0:2
(5/7,5/7)

0:2
(1/6,1/6)
Salamon M. 2:0
(6/1,6/0)
2:0
(6/4,6/4)
2:0
(7/5,7/5)



Tarabuła G. 2:0
(6/0,6/0)




2:0
(6/2,6/3)
Sikora M. 2:0
(6/0,6/0)
2:0
(7/5,6/4)
2:0
(6/1,6/1)

0:2
(2/6,3/6)



Grupa V'
Valchetski A. Miarka T. WAKAT Schwigon I. Herman Ł. Kryski W.
Valchetski A.


Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
0:2
(2/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 27.07.2024
Miarka T.


1:2
(5/7,6/2,4/6)
2:1
(7/6,1/6,6/3)
0:2
(3/6,2/6)
WAKAT





Schwigon I. Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
2:1
(7/5,2/6,6/4)


2:0
(WALKOWER)
1:2
(6/2,5/7,0/6)
Herman Ł. 2:0
(6/2,6/2)
1:2
(6/7,6/1,3/6)

0:2
(WALKOWER)

0:2
(3/6,1/6)
Kryski W. Mecz zostanie rozegrany 27.07.2024
2:0
(6/3,6/2)

2:1
(2/6,7/5,6/0)
2:0
(6/3,6/1)







* Mecz z możliwą dogrywką