» Mecze które będą rozegrane w ciągu 7 dni
16/06/2018
20/06/2018
PALETA C
winner's tenis club g. 18:00
PALETA B
redeco kort 3 g. 19:00
21/06/2018
PALETA C
Olimpijski Club, kort nr 11
PALETA B
Nieznana lokalizacja g. 19:00
22/06/2018
PALETA D
Racławicka g. 09:00
PALETA A
Redecco kort 4 g. 09:00
PALETA B
REDECO Hallera kort nr 2 g. 18:00
PALETA A
Korty Olimpijskie, kort 3 g. 18:00
PALETA 125
Spiska g. 19:00
PALETA D
Nieznana lokalizacja g. 19:00
PALETA A
Olimpijski, kort 4 g. 19:00
PALETA A
Olimpijski kort 6 g. 19:00
PALETA 250
Olimpijski Club g. 19:00
23/06/2018
PALETA B
Redeco, kort nr 3 g. 08:00
PALETA A
Redeco kort nr 2 g. 08:30
PALETA 125
Winners Club, Kominiarska g. 09:00
PALETA C
Spiska kort nr 1 g. 09:00
PALETA B
Racławicka g. 10:00
PALETA B
Redeco g. 10:30
PALETA 125
olimpijski g. 11:00
PALETA B
Lubińska g. 11:00
PALETA B
Olimpijski g. 18:00
Super Liga
GEM, kort nr 7 g. 18:00
24/06/2018
PALETA B
REDECO Hallera kort nr 1
PALETA D
Pułtuska kort nr 2 g. 08:00
PALETA 125
Redeco g. 09:00
PALETA C
Korty Tenisowe ul. Spiska g. 09:00
PALETA A
KKT, kort numer 5 g. 10:00
PALETA B
REDECO Hallera kort nr 1 g. 10:00
PALETA B
Redeco, kort nr 2 g. 10:00
PALETA A
Korty Racławicka g. 17:00
PALETA A
Spartan. Lubińska, kort 1 g. 18:00
PALETA A
Olimpijski g. 18:00
PALETA 250
Redeco g. 18:00
25/06/2018
PALETA 500
Racławicka kort nr 2
PALETA C
Olimpijski, kort 4
PALETA B
Olimpijski g. 13:00
PALETA A
Korty Popowice g. 18:00
PALETA D
Olimpijski kort otwarty 6 g. 19:00
PALETA 500
Olimpijski g. 19:00
PALETA A
Olimpijski g. 19:00
PALETA A
korty Winners Tennis Club ul. Kominiarska 42 g. 19:30
PALETA B
Kkt pułtuska g. 21:00
26/06/2018
DEBEL
Racławicka kort 2 g. 09:00
PALETA A
Olimpijski kort nr 3 g. 18:00
PALETA A
Olimpijski g. 18:00
PALETA C
Olimpijski, kort 4 g. 18:30
PALETA B
Korty Olimpijskie g. 19:00
PALETA C
Olimpijski Club (kort 10) g. 19:00
27/06/2018
PALETA B
Korty Olimpijskie g. 17:00
PALETA D
Winner`s Tennis Club , ul. Kominiarska 42, Wrocław g. 18:00
PALETA B
OLIMPIJSKI g. 18:00
PALETA 250
VarioSport Kort nr 1 g. 18:00
PALETA C
Olimpijski Club g. 18:30
DEBEL
Korty Olimpijskie, kort 13 g. 18:30
PALETA B
spiska g. 19:00
PALETA A
Racławicka kort nr 2 g. 19:00
28/06/2018
PALETA C
Nieznana lokalizacja
PALETA D
Spiska kort nr 4 g. 16:30
PALETA B
GEM Kort 1 g. 17:30
PALETA A
Olimpijski, kort 4 g. 19:00