» Rozgrywki » Lato 2024 » PALETA C » Faza 2
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Cyganiuk Łukasz 8 4 0 0 8 0 4 +31
2 Bryła Michał 5 2 1 0 4 3 3 +7
3 Popławski Paweł 4 2 0 0 4 0 2 +8
4 Jadczyk Michał 4 1 2 0 3 4 3 -2
5 Czerkas Bartłomiej 4 0 4 0 0 8 4 -29
6 Krupicz Arkadiusz 2 0 2 0 0 4 2 -15


Grupa I'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Buczek Aleksander 6 3 0 0 6 0 3 +24
2 Modelska Martyna 6 2 2 0 5 4 4 +12
3 Olkowski Bartłomiej 5 2 1 0 4 2 3 +14
4 Sobiegraj Michal 4 2 0 0 4 2 2 +8
5 Iwanowski Mateusz 3 0 3 0 1 6 3 -22
6 Szczyrek Paweł 1 0 1 2 0 6 3 -36


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Błaźniak Sebastian 8 4 0 0 8 1 4 +25
2 Szałaj Norbert 8 3 2 0 6 5 5 +2
3 Lesikowski Marek 7 3 1 0 6 2 4 +12
4 Kulesza Dawid 5 1 3 0 2 7 4 -18
5 Mrozek Łukasz 5 1 3 0 3 6 4 -7
6 Wencel Andrzej 3 0 3 0 2 6 3 -14


Grupa II'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Szpotowicz Rafał 10 5 0 0 10 0 5 +31
2 Nowak Romek 6 2 2 0 5 4 4 +7
3 Zaręba Radosław 5 2 1 0 4 3 3 +1
4 Polański Bartosz 3 1 1 0 2 2 2 -1
5 Płonka Sławomir 3 0 3 0 0 6 3 -18
6 Bielawski Marek 3 0 3 0 0 6 3 -20


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Bilica Michael 6 3 0 0 6 0 3 +19
2 Przybylski Cezary 5 2 1 0 5 3 3 +4
3 Bartkowiak Przemysław 4 1 2 0 3 4 3 -4
4 Omiljan Szymon 3 1 1 0 2 3 2 -3
5 Sieczka Piotr 2 0 2 0 0 4 2 -10
6 Palusko Bartosz 1 0 1 0 0 2 1 -6


Grupa III'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Płaczek Piotr 8 4 0 0 8 0 4 +33
2 Szewczyk Franek 8 3 2 0 6 5 5 -2
3 Włoszczyk Patryk 4 1 2 0 2 5 3 -11
4 Humiński Wojciech 3 1 1 0 2 2 2 -4
5 Warych Wojciech 3 0 3 0 2 6 3 -13
6 Grubiak Arkadiusz 1 0 1 0 0 2 1 -3


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Śliwiński Dariusz 8 3 2 0 8 7 5 +3
2 Erazmus Jacek 6 2 2 0 6 4 4 +12
3 Krawiec Łukasz 6 2 2 0 5 6 4 -4
4 Berliński Jacek 5 2 1 0 4 4 3 -7
5 Gonzalez Mariano 4 1 2 0 4 5 3 +3
6 Marcola Michał 4 1 2 0 3 4 3 -7


Grupa IV'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Wrona Mikołaj 8 4 0 0 8 3 4 +15
2 Głowacka Joanna 6 2 2 0 6 5 4 +3
3 Rodziewicz Paweł 5 1 3 0 2 6 4 -13
4 Biedermann Artur 4 1 2 0 4 4 3 +1
5 Kwiecień Marcin 4 1 2 0 2 5 3 -7
6 Kuchta Grzegorz 3 1 1 0 3 2 2 +1


Grupa V
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Mazur Marek 6 3 0 0 6 0 3 +26
2 Urbański Wojciech 4 1 2 0 2 4 3 -9
3 Chomicki Bartosz 3 1 1 0 2 2 2 0
4 Nowak Michał 2 1 0 0 2 0 1 +9
5 Olczyk Pawel 2 0 2 1 0 6 3 -26
6 Bartosik Aleksandra 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa V'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Krymarys Tomasz 6 2 2 0 5 5 4 -6
2 Garbowski Jarosław 4 2 0 0 4 1 2 +8
3 Siemasz Rafał 2 1 0 0 2 1 1 +4
4 Lech Beniamin 2 0 2 0 2 4 2 -1
5 Połeć Rafał 1 0 1 0 0 2 1 -5
6 Banyś Marcin 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Senderski Jarosław 5 2 1 0 4 3 3 +8
2 Michalska Jolanta 2 1 0 0 2 0 1 +4
3 Błaszczyszyn Artur 1 0 1 0 1 2 1 -6
4 Neubart Marek 1 0 1 0 0 2 1 -6
5 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Lewandowski Filip 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Suski Lucjan 4 2 0 0 4 2 2 +5
2 Łukasiewicz Sławomir 4 1 2 0 3 5 3 -9
3 Kobylnik Mariusz 2 1 0 0 2 0 1 +9
4 Koćwin Hubert 1 0 1 0 1 2 1 -2
5 Dyk Przemysław 1 0 1 0 1 2 1 -3
6 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I
Czerkas B. Krupicz A. Cyganiuk Ł. Bryła M. Popławski P. Jadczyk M.
Czerkas B.

0:2
(2/6,1/6)
0:2
(2/6,2/6)
0:2
(6/7,5/7)
0:2
(2/6,1/6)
Krupicz A.

0:2
(0/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
0:2
(6/7,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
Cyganiuk Ł. 2:0
(6/2,6/1)
2:0
(6/0,6/2)

2:0
(6/4,6/4)

2:0
(6/2,6/2)
Bryła M. 2:0
(6/2,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
0:2
(4/6,4/6)

Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
2:1
(6/4,1/6,6/0)
Popławski P. 2:0
(7/6,7/5)
2:0
(7/6,6/2)

Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024


Jadczyk M. 2:0
(6/2,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
0:2
(2/6,2/6)
1:2
(4/6,6/1,0/6)




Grupa I'
Szczyrek P. Sobiegraj M. Buczek A. Olkowski B. Modelska M. Iwanowski M.
Szczyrek P.

0:2
(0/6,0/6)
0:2
(WALKOWER)
0:2
(WALKOWER*)
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
Sobiegraj M.

Mecz zostanie rozegrany 03.08.2024
Mecz zostanie rozegrany 04.08.2024
2:1
(6/3,2/6,10/5)
2:1
(6/7,6/0,10/7)
Buczek A. 2:0
(6/0,6/0)
Mecz zostanie rozegrany 03.08.2024

2:0
(6/4,6/2)
2:0
(6/2,7/5)
Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024
Olkowski B. 2:0
(WALKOWER)
Mecz zostanie rozegrany 04.08.2024
0:2
(4/6,2/6)

Mecz zostanie rozegrany 01.08.2024
2:0
(6/1,6/3)
Modelska M. 2:0
(WALKOWER*)
1:2
(3/6,6/2,5/10)
0:2
(2/6,5/7)
Mecz zostanie rozegrany 01.08.2024

2:0
(6/3,6/2)
Iwanowski M. Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
1:2
(7/6,0/6,7/10)
Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024
0:2
(1/6,3/6)
0:2
(3/6,2/6)



Grupa II
Kulesza D. Szałaj N. Wencel A. Błaźniak S. Lesikowski M. Mrozek Ł.
Kulesza D.
0:2
(3/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
0:2
(1/6,2/6)
0:2
(4/6,1/6)
2:1
(6/2,5/7,6/2)
Szałaj N. 2:0
(6/3,6/1)

2:1
(5/7,6/2,11/9)
0:2
(5/7,1/6)
0:2
(3/6,3/6)
2:0
(6/4,7/6)
Wencel A. Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
1:2
(7/5,2/6,9/11)

1:2
(1/6,6/4,8/10)
0:2
(2/6,6/7)

Błaźniak S. 2:0
(6/1,6/2)
2:0
(7/5,6/1)
2:1
(6/1,4/6,10/8)


2:0
(6/3,7/6)
Lesikowski M. 2:0
(6/4,6/1)
2:0
(6/3,6/3)
2:0
(6/2,7/6)


0:2
(2/6,4/6)
Mrozek Ł. 1:2
(2/6,7/5,2/6)
0:2
(4/6,6/7)

0:2
(3/6,6/7)
2:0
(6/2,6/4)



Grupa II'
Szpotowicz R. Płonka S. Polański B. Bielawski M. Zaręba R. Nowak R.
Szpotowicz R.
2:0
(6/2,6/3)
2:0
(6/4,6/1)
2:0
(6/3,6/3)
2:0
(6/4,6/0)
2:0
(6/4,7/6)
Płonka S. 0:2
(2/6,3/6)



0:2
(5/7,3/6)
0:2
(5/7,2/6)
Polański B. 0:2
(4/6,1/6)


2:0
(6/2,6/4)

Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
Bielawski M. 0:2
(3/6,3/6)

0:2
(2/6,4/6)

Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
0:2
(3/6,1/6)
Zaręba R. 0:2
(4/6,0/6)
2:0
(7/5,6/3)

Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024

2:1
(2/6,6/0,6/4)
Nowak R. 0:2
(4/6,6/7)
2:0
(7/5,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
2:0
(6/3,6/1)
1:2
(6/2,0/6,4/6)



Grupa III
Bartkowiak P. Bilica M. Omiljan S. Palusko B. Sieczka P. Przybylski C.
Bartkowiak P.
0:2
(3/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
2:0
(7/5,6/3)
1:2
(4/6,7/6,11/13)
Bilica M. 2:0
(6/3,6/3)

2:0
(6/2,6/3)
2:0
(6/2,6/4)


Omiljan S. Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024
0:2
(2/6,3/6)



2:1
(4/6,6/2,10/7)
Palusko B. Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
0:2
(2/6,4/6)




Sieczka P. 0:2
(5/7,3/6)




0:2
(3/6,5/7)
Przybylski C. 2:1
(6/4,6/7,13/11)

1:2
(6/4,2/6,7/10)

2:0
(6/3,7/5)



Grupa III'
Humiński W. Grubiak A. Płaczek P. Włoszczyk P. Szewczyk F. Warych W.
Humiński W.

0:2
(1/6,3/6)

2:0
(7/5,7/5)
Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024
Grubiak A.

Mecz zostanie rozegrany 03.08.2024
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
0:2
(6/7,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
Płaczek P. 2:0
(6/1,6/3)
Mecz zostanie rozegrany 03.08.2024

2:0
(6/2,6/2)
2:0
(6/1,7/5)
2:0
(6/1,6/1)
Włoszczyk P.
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
0:2
(2/6,2/6)

0:2
(4/6,1/6)
2:1
(6/3,6/7,10/5)
Szewczyk F. 0:2
(5/7,5/7)
2:0
(7/6,6/4)
0:2
(1/6,5/7)
2:0
(6/4,6/1)

2:1
(1/6,6/4,6/4)
Warych W. Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
0:2
(1/6,1/6)
1:2
(3/6,7/6,5/10)
1:2
(6/1,4/6,4/6)



Grupa IV
Gonzalez M. Erazmus J. Marcola M. Berliński J. Śliwiński D. Krawiec Ł.
Gonzalez M.
2:1
(6/3,6/7,10/8)


1:2
(4/6,6/0,5/10)
1:2
(6/3,2/6,10/12)
Erazmus J. 1:2
(3/6,7/6,8/10)

2:0
(6/3,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
1:2
(6/1,4/6,3/10)
2:0
(6/2,6/2)
Marcola M.
0:2
(3/6,2/6)

2:0
(6/4,6/0)
1:2
(7/5,1/6,1/6)

Berliński J.
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
0:2
(4/6,0/6)

2:1
(7/5,4/6,10/8)
2:1
(2/6,7/6,10/7)
Śliwiński D. 2:1
(6/4,0/6,10/5)
2:1
(1/6,6/4,10/3)
2:1
(5/7,6/1,6/1)
1:2
(5/7,6/4,8/10)

1:2
(6/1,3/6,9/11)
Krawiec Ł. 2:1
(3/6,6/2,12/10)
0:2
(2/6,2/6)

1:2
(6/2,6/7,7/10)
2:1
(1/6,6/3,11/9)



Grupa IV'
Głowacka J. Biedermann A. Wrona M. Kuchta G. Rodziewicz P. Kwiecień M.
Głowacka J.
2:1
(4/6,6/4,10/8)
1:2
(6/1,2/6,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 04.08.2024
2:0
(7/5,6/4)
1:2
(1/6,6/1,14/16)
Biedermann A. 1:2
(6/4,4/6,8/10)

1:2
(2/6,6/4,5/10)
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
2:0
(6/4,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024
Wrona M. 2:1
(1/6,6/2,6/4)
2:1
(6/2,4/6,10/5)

2:1
(6/4,4/6,10/2)
2:0
(6/2,6/2)

Kuchta G. Mecz zostanie rozegrany 04.08.2024
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
1:2
(4/6,6/4,2/10)

Mecz zostanie rozegrany 01.08.2024
2:0
(7/6,6/4)
Rodziewicz P. 0:2
(5/7,4/6)
0:2
(4/6,1/6)
0:2
(2/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 01.08.2024

2:0
(6/2,6/4)
Kwiecień M. 2:1
(6/1,1/6,16/14)
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024

0:2
(6/7,4/6)
0:2
(2/6,4/6)



Grupa V
Nowak M. Olczyk P. Mazur M. Chomicki B. Urbański W. Bartosik A.
Nowak M.



2:0
(6/1,6/2)

Olczyk P.

0:2
(WALKOWER*)
0:2
(2/6,4/6)
0:2
(2/6,2/6)

Mazur M.
2:0
(WALKOWER*)

2:0
(6/4,6/2)
2:0
(6/3,6/1)

Chomicki B.
2:0
(6/2,6/4)
0:2
(4/6,2/6)



Urbański W. 0:2
(1/6,2/6)
2:0
(6/2,6/2)
0:2
(3/6,1/6)



Bartosik A.







Grupa V'
Lech B. Siemasz R. Krymarys T. Połeć R. Garbowski J. Banyś M.
Lech B.

1:2
(3/6,6/3,4/10)

1:2
(6/1,4/6,7/10)
Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
Siemasz R.

2:1
(3/6,6/1,7/5)


Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
Krymarys T. 2:1
(6/3,3/6,10/4)
1:2
(6/3,1/6,5/7)

2:0
(6/3,7/5)
0:2
(0/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024
Połeć R.

0:2
(3/6,5/7)



Garbowski J. 2:1
(1/6,6/4,10/7)

2:0
(6/0,6/3)


Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
Banyś M. Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024

Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024



Grupa VI
Senderski J. WAKAT Michalska J. Błaszczyszyn A. Neubart M. Lewandowski F.
Senderski J.

0:2
(5/7,4/6)
2:1
(6/1,4/6,6/3)
2:0
(6/4,6/2)

WAKAT





Michalska J. 2:0
(7/5,6/4)


Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024


Błaszczyszyn A. 1:2
(1/6,6/4,3/6)

Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024

Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024

Neubart M. 0:2
(4/6,2/6)


Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024

Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024
Lewandowski F.



Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024



Grupa VI'
WAKAT Kobylnik M. Dyk P. Łukasiewicz S. Suski L. Koćwin H.
WAKAT





Kobylnik M.


2:0
(6/0,6/3)


Dyk P.


Mecz zostanie rozegrany 06.08.2024
1:2
(6/3,2/6,3/10)

Łukasiewicz S.
0:2
(0/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 06.08.2024

1:2
(6/4,5/7,8/10)
2:1
(6/3,3/6,10/7)
Suski L.

2:1
(3/6,6/2,10/3)
2:1
(4/6,7/5,10/8)


Koćwin H.


1:2
(3/6,6/3,7/10)




* Mecz z możliwą dogrywką