» Rozgrywki » Lato 2024 » PALETA B » Faza 2
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Czaus Grzegorz 7 3 1 0 6 2 4 +18
2 Jerzakowski Wojciech 7 3 1 0 6 2 4 +17
3 Rybak Michał 6 2 2 0 4 5 4 -6
4 Iwan Cezary 5 2 1 0 5 2 3 +16
5 Szymański Łukasz 4 1 2 0 2 4 3 -12
6 Kokoszczyński Michał 3 0 3 1 0 8 4 -33


Grupa I'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kapłun Oskar 6 3 0 0 6 1 3 +16
2 Monkiewicz Kamil 4 2 0 0 4 0 2 +14
3 Kociołek Mateusz 2 0 2 0 0 4 2 -9
4 Toś Wojciech 2 0 2 0 0 4 2 -15
5 Muciek Paweł 1 0 1 0 1 2 1 -6
6 Zielonka Leszek 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Krzyżyński Piotr 10 5 0 0 10 1 5 +30
2 Strojec Jakub 3 1 1 0 2 2 2 +3
3 Wcisło Robert 3 1 1 0 2 2 2 -2
4 Gierczyk Łukasz 3 1 1 0 2 3 2 -6
5 Kuryłek Zbigniew 3 0 3 0 0 6 3 -23
6 Żygadło Robert 2 0 2 0 2 4 2 -2


Grupa II'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Głuszak Szczepan 6 3 0 0 6 0 3 +19
2 Czechowski Paweł 6 2 2 0 4 4 4 -1
3 Wędzina Daniel 3 1 1 0 2 2 2 +2
4 Nowak Daria 3 1 1 0 2 2 2 -2
5 Soulier Julien 2 0 2 0 0 4 2 -11
6 Majchrzak Piotr 1 0 1 0 0 2 1 -7


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Skowroński Michał 6 3 0 0 6 1 3 +22
2 Walkowicz Wojciech 6 2 2 0 4 6 4 -15
3 Dobner Tomasz 5 2 1 0 5 2 3 +10
4 Malczewski Michał 4 1 2 0 3 4 3 +2
5 Jarosz Borys 3 1 1 0 2 2 2 +3
6 Wolański Krzysztof 2 0 2 1 1 6 3 -22


Grupa III'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Szmelter Krzysztof 6 3 0 0 6 1 3 +20
2 Dudzik Miroslaw 5 2 1 0 4 2 3 0
3 Janus Michał 5 1 3 0 3 7 4 -14
4 Lach Cezar 4 2 0 0 4 0 2 +11
5 Wielgos Zbigniew 3 0 3 0 1 6 3 -13
6 Olejniczak Romuald 1 0 1 0 0 2 1 -4


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Rudnicki Robert 8 3 2 0 8 4 5 +22
2 Plichta Tomasz 7 3 1 0 7 4 4 +11
3 Pająk Tomasz 7 3 1 0 7 4 4 +8
4 Jabłoński Grzegorz 4 1 2 0 3 4 3 0
5 Prokop Mariusz 4 1 2 0 2 5 3 -12
6 Korczowski Przemysław 1 0 1 2 0 6 3 -29


Grupa IV'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Pławecki Dominik 6 3 0 0 6 1 3 +16
2 Wróblewski Bogusław 6 2 2 0 4 4 4 +6
3 Lubik Marcin 3 1 1 0 2 3 2 -2
4 Tarnowski Daniel 2 1 0 0 2 0 1 +7
5 Sarzyński Hubert 2 0 2 0 2 4 2 -9
6 Onichimowski Maciej 2 0 2 0 0 4 2 -18


Grupa V
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Leśnikowska Anna 9 4 1 0 8 3 5 +23
2 Mikulewicz Marcin 8 4 0 0 8 0 4 +29
3 Kezic Igor 4 1 2 0 2 4 3 +1
4 Adamik Paweł 4 1 2 0 2 4 3 -8
5 Pilch Michał 3 1 1 0 3 2 2 +8
6 Pluta Przemek 2 0 2 3 0 10 5 -53


Grupa V'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Lebioda Rafał 8 4 0 0 8 0 4 +36
2 Głowacki Kajetan 6 2 2 0 5 6 4 -7
3 Turkiewicz Mariusz 5 2 1 0 4 3 3 +3
4 Worońko Waldemar 5 1 3 0 3 6 4 -8
5 Siwy Sebastian 2 0 2 0 1 4 2 -12
6 Kowalski Artur 0 0 0 1 0 2 1 -12


Grupa VI
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Sznajder Paweł 6 3 0 0 6 1 3 +19
2 Zych Michał 5 1 3 0 3 7 4 -15
3 Worek Przemek 3 1 1 0 2 3 2 -6
4 Madeja Paweł 2 1 0 0 2 0 1 +3
5 Pawłowski Łukasz 2 0 2 0 2 4 2 -1
6 Rabel Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Prostak Paweł 5 2 1 0 4 2 3 +10
2 Jędrecki Miłosz 5 2 1 0 4 3 3 -1
3 Walczak Michał 4 1 2 0 3 4 3 +6
4 Jażdżyk Oskar 2 1 0 0 2 0 1 +4
5 Rozbicki Janusz 1 0 1 0 0 2 1 -7
6 Błaszczyk Dymitr 0 0 0 1 0 2 1 -12


Grupa I
Szymański Ł. Kokoszczyński M. Czaus G. Iwan C. Jerzakowski W. Rybak M.
Szymański Ł.

0:2
(0/6,0/6)

0:2
(2/6,4/6)
2:0
(6/2,7/5)
Kokoszczyński M.

0:2
(2/6,6/7)
0:2
(WALKOWER)
0:2
(2/6,2/6)
0:2
(3/6,1/6)
Czaus G. 2:0
(6/0,6/0)
2:0
(6/2,7/6)

0:2
(6/7,3/6)
2:0
(7/6,6/2)

Iwan C.
2:0
(WALKOWER)
2:0
(7/6,6/3)

Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
1:2
(6/2,4/6,6/10)
Jerzakowski W. 2:0
(6/2,6/4)
2:0
(6/2,6/2)
0:2
(6/7,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024

2:0
(6/2,6/2)
Rybak M. 0:2
(2/6,5/7)
2:0
(6/3,6/1)

2:1
(2/6,6/4,10/6)
0:2
(2/6,2/6)



Grupa I'
Kapłun O. Zielonka L. Kociołek M. Monkiewicz K. Toś W. Muciek P.
Kapłun O.
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
2:0
(7/6,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024
2:0
(6/4,6/1)
2:1
(6/0,4/6,10/6)
Zielonka L. Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024





Kociołek M. 0:2
(6/7,4/6)


0:2
(5/7,2/6)


Monkiewicz K. Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024

2:0
(7/5,6/2)

2:0
(6/1,6/3)
Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
Toś W. 0:2
(4/6,1/6)


0:2
(1/6,3/6)


Muciek P. 1:2
(0/6,6/4,6/10)


Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024




Grupa II
Gierczyk Ł. Krzyżyński P. Kuryłek Z. Wcisło R. Strojec J. Żygadło R.
Gierczyk Ł.
0:2
(1/6,5/7)

Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024

2:1
(6/2,1/6,10/1)
Krzyżyński P. 2:0
(6/1,7/5)

2:0
(6/1,6/1)
2:0
(6/3,6/1)
2:0
(6/3,7/6)
2:1
(6/4,3/6,10/6)
Kuryłek Z.
0:2
(1/6,1/6)

0:2
(3/6,3/6)
0:2
(2/6,3/6)

Wcisło R. Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
0:2
(3/6,1/6)
2:0
(6/3,6/3)


Mecz zostanie rozegrany 24.07.2024
Strojec J.
0:2
(3/6,6/7)
2:0
(6/2,6/3)



Żygadło R. 1:2
(2/6,6/1,1/10)
1:2
(4/6,6/3,6/10)

Mecz zostanie rozegrany 24.07.2024




Grupa II'
Wędzina D. Nowak D. Majchrzak P. Głuszak S. Czechowski P. Soulier J.
Wędzina D.
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
0:2
(3/6,6/7)
2:0
(7/6,6/1)
Nowak D. Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024

Mecz zostanie rozegrany 27.07.2024
0:2
(2/6,4/6)
2:0
(7/6,6/3)

Majchrzak P. Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 27.07.2024

Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
0:2
(1/6,4/6)

Głuszak S. Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
2:0
(6/2,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024

2:0
(6/3,6/1)
2:0
(6/3,6/4)
Czechowski P. 2:0
(6/3,7/6)
0:2
(6/7,3/6)
2:0
(6/1,6/4)
0:2
(3/6,1/6)


Soulier J. 0:2
(6/7,1/6)


0:2
(3/6,4/6)




Grupa III
Jarosz B. Wolański K. Walkowicz W. Dobner T. Skowroński M. Malczewski M.
Jarosz B.

2:0
(6/0,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024
0:2
(3/6,2/6)
Wolański K.

1:2
(6/4,5/7,5/10)
0:2
(2/6,2/6)
0:2
(WALKOWER)

Walkowicz W. 0:2
(0/6,2/6)
2:1
(4/6,7/5,10/5)

2:1
(4/6,7/6,10/4)
0:2
(4/6,0/6)

Dobner T. Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
2:0
(6/2,6/2)
1:2
(6/4,6/7,4/10)


2:0
(7/6,6/4)
Skowroński M. Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024
2:0
(WALKOWER)
2:0
(6/4,6/0)


2:1
(5/7,6/4,12/10)
Malczewski M. 2:0
(6/3,6/2)


0:2
(6/7,4/6)
1:2
(7/5,4/6,10/12)



Grupa III'
Wielgos Z. Szmelter K. Olejniczak R. Janus M. Lach C. Dudzik M.
Wielgos Z.
0:2
(3/6,0/6)
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
1:2
(6/2,5/7,5/10)
0:2
(4/6,5/7)

Szmelter K. 2:0
(6/3,6/0)


2:1
(4/6,6/4,10/2)
Mecz zostanie rozegrany 04.08.2024
2:0
(6/0,6/3)
Olejniczak R. Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024


Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 27.07.2024
0:2
(4/6,4/6)
Janus M. 2:1
(2/6,7/5,10/5)
1:2
(6/4,4/6,2/10)
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024

0:2
(3/6,2/6)
0:2
(2/6,6/7)
Lach C. 2:0
(6/4,7/5)
Mecz zostanie rozegrany 04.08.2024
Mecz zostanie rozegrany 27.07.2024
2:0
(6/3,6/2)


Dudzik M.
0:2
(0/6,3/6)
2:0
(6/4,6/4)
2:0
(6/2,7/6)




Grupa IV
Jabłoński G. Plichta T. Pająk T. Korczowski P. Rudnicki R. Prokop M.
Jabłoński G.

1:2
(3/6,6/4,7/10)

0:2
(6/7,2/6)
2:0
(6/1,6/3)
Plichta T.

2:1
(2/6,6/2,10/8)
2:0
(WALKOWER*)
2:1
(1/6,6/2,6/3)
1:2
(6/4,1/6,7/10)
Pająk T. 2:1
(6/3,4/6,10/7)
1:2
(6/2,2/6,8/10)

2:0
(7/5,4/3 KRECZ)
2:1
(4/6,6/4,10/3)

Korczowski P.
0:2
(WALKOWER*)
0:2
(5/7,3/4 KRECZ)

0:2
(WALKOWER*)

Rudnicki R. 2:0
(7/6,6/2)
1:2
(6/1,2/6,3/6)
1:2
(6/4,4/6,3/10)
2:0
(WALKOWER*)

2:0
(6/2,6/1)
Prokop M. 0:2
(1/6,3/6)
2:1
(4/6,6/1,10/7)


0:2
(2/6,1/6)



Grupa IV'
Sarzyński H. Wróblewski B. Pławecki D. Onichimowski M. Tarnowski D. Lubik M.
Sarzyński H.

1:2
(0/6,7/5,6/7)

Mecz zostanie rozegrany 15.07.2024
1:2
(6/2,1/6,3/6)
Wróblewski B.

0:2
(3/6,5/7)
2:0
(KRECZ)
0:2
(2/6,3/6)
2:0
(6/3,6/3)
Pławecki D. 2:1
(6/0,5/7,7/6)
2:0
(6/3,7/5)

2:0
(6/2,6/4)


Onichimowski M.
0:2
(KRECZ)
0:2
(2/6,4/6)


Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
Tarnowski D. Mecz zostanie rozegrany 15.07.2024
2:0
(6/2,6/3)




Lubik M. 2:1
(2/6,6/1,6/3)
0:2
(3/6,3/6)

Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024




Grupa V
Mikulewicz M. Pilch M. Kezic I. Leśnikowska A. Adamik P. Pluta P.
Mikulewicz M.

2:0
(6/2,7/6)
2:0
(6/2,6/3)
2:0
(6/3,6/0)
2:0
(6/2,6/2)
Pilch M.

Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024
1:2
(2/6,7/5,4/6)

2:0
(WALKOWER)
Kezic I. 0:2
(2/6,6/7)
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024

0:2
(2/6,5/7)
Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
2:0
(WALKOWER)
Leśnikowska A. 0:2
(2/6,3/6)
2:1
(6/2,5/7,6/4)
2:0
(6/2,7/5)

2:0
(6/3,6/1)
2:0
(WALKOWER)
Adamik P. 0:2
(3/6,0/6)

Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
0:2
(3/6,1/6)

2:0
(6/2,6/1)
Pluta P. 0:2
(2/6,2/6)
0:2
(WALKOWER)
0:2
(WALKOWER)
0:2
(WALKOWER)
0:2
(2/6,1/6)



Grupa V'
Kowalski A. Głowacki K. Lebioda R. Worońko W. Siwy S. Turkiewicz M.
Kowalski A.


0:2
(WALKOWER*)


Głowacki K.

0:2
(2/6,0/6)
2:1
(4/6,2/0 KRECZ)
2:1
(3/6,6/3,10/8)
1:2
(1/6,7/5,7/10)
Lebioda R.
2:0
(6/2,6/0)

2:0
(6/1,6/1)
2:0
(6/2,6/0)
2:0
(6/4,6/2)
Worońko W. 2:0
(WALKOWER*)
1:2
(6/4,0/2 KRECZ)
0:2
(1/6,1/6)


0:2
(4/6,5/7)
Siwy S.
1:2
(6/3,3/6,8/10)
0:2
(2/6,0/6)



Turkiewicz M.
2:1
(6/1,5/7,10/7)
0:2
(4/6,2/6)
2:0
(6/4,7/5)




Grupa VI
Madeja P. Pawłowski Ł. Worek P. Zych M. Rabel T. Sznajder P.
Madeja P.
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024

2:0
(7/6,6/4)

Mecz zostanie rozegrany 01.08.2024
Pawłowski Ł. Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024

Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
1:2
(6/1,5/7,1/10)
Mecz zostanie rozegrany 01.08.2024
1:2
(6/3,3/6,3/10)
Worek P.
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024

2:1
(6/4,3/6,12/10)

0:2
(2/6,3/6)
Zych M. 0:2
(6/7,4/6)
2:1
(1/6,7/5,10/1)
1:2
(4/6,6/3,10/12)

Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024
0:2
(0/6,2/6)
Rabel T.
Mecz zostanie rozegrany 01.08.2024

Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024


Sznajder P. Mecz zostanie rozegrany 01.08.2024
2:1
(3/6,6/3,10/3)
2:0
(6/2,6/3)
2:0
(6/0,6/2)




Grupa VI'
Rozbicki J. Walczak M. Jażdżyk O. Błaszczyk D. Prostak P. Jędrecki M.
Rozbicki J.
Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 01.08.2024

Mecz zostanie rozegrany 27.07.2024
0:2
(1/6,4/6)
Walczak M. Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024

Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
2:0
(WALKOWER)
0:2
(5/7,2/6)
1:2
(4/6,6/2,7/10)
Jażdżyk O. Mecz zostanie rozegrany 01.08.2024
Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024


2:0
(6/4,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
Błaszczyk D.
0:2
(WALKOWER)




Prostak P. Mecz zostanie rozegrany 27.07.2024
2:0
(7/5,6/2)
0:2
(4/6,4/6)


2:0
(6/3,6/1)
Jędrecki M. 2:0
(6/1,6/4)
2:1
(6/4,2/6,10/7)
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024

0:2
(3/6,1/6)



* Mecz z możliwą dogrywką