» Rozgrywki » Lato 2024 » PALETA SUPER » Faza 2
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Brzeziński Sebastian 4 2 0 0 4 0 2 +16
2 Wysoczanska Katarzyna 3 1 1 0 3 2 2 +2
3 Biela Wojciech 3 1 1 0 2 3 2 -4
4 Goszczyński Sebastian 3 0 3 0 0 6 3 -20
5 Medyński Wojciech 2 1 0 0 2 0 1 +6


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Marciniak Jacek 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Orkowski Adam 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Dłuski Paweł 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Góra Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Morag Mateusz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Drogosz Rafał 4 2 0 0 4 0 2 +13
2 Jerczyński Tomasz 1 0 1 0 0 2 1 -4
3 Luchowski Maciej 1 0 1 0 0 2 1 -9
4 Grzegorzek Mateusz 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Borycki Maciej 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Chytła Paweł 2 1 0 0 2 0 1 +8
2 Łucki Tomasz 2 1 0 0 2 0 1 +7
3 Dorobisz Tadeusz 1 0 1 0 0 2 1 -7
4 Kochańczyk Wojciech 1 0 1 0 0 2 1 -8
5 Barylski Juliusz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa V
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Steczowicz Tymoteusz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Gacoń Maciej 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Tarabuła Jan 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I
Brzeziński S. Wysoczanska K. Medyński W. Goszczyński S. Biela W.
Brzeziński S.


2:0
(6/2,6/1)
2:0
(6/3,6/2)
Wysoczanska K.


2:0
(6/4,6/3)
1:2
(6/4,3/6,2/10)
Medyński W.


2:0
(6/2,6/4)

Goszczyński S. 0:2
(2/6,1/6)
0:2
(4/6,3/6)
0:2
(2/6,4/6)


Biela W. 0:2
(3/6,2/6)
2:1
(4/6,6/3,10/2)







Grupa III
Drogosz R. Borycki M. Jerczyński T. Luchowski M. Grzegorzek M.
Drogosz R.

2:0
(6/4,3/4 KRECZ)
2:0
(6/2,6/1)

Borycki M.


Mecz zostanie rozegrany 08.08.2024

Jerczyński T. 0:2
(4/6,4/3 KRECZ)



Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
Luchowski M. 0:2
(2/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 08.08.2024



Grzegorzek M.

Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024




Grupa IV
Kochańczyk W. Dorobisz T. Chytła P. Łucki T. Barylski J.
Kochańczyk W.
Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
0:2
(2/6,2/6)

Mecz zostanie rozegrany 01.08.2024
Dorobisz T. Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024


0:2
(3/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 03.08.2024
Chytła P. 2:0
(6/2,6/2)



Mecz zostanie rozegrany 07.08.2024
Łucki T.
2:0
(6/3,6/2)



Barylski J. Mecz zostanie rozegrany 01.08.2024
Mecz zostanie rozegrany 03.08.2024
Mecz zostanie rozegrany 07.08.2024






* Mecz z możliwą dogrywką