» Rozgrywki » Lato 2024 » PALETA K2 » Faza 2
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Zdunek Anna 10 5 0 0 10 0 5 +43
2 Podgórska Agnieszka 9 4 1 0 8 3 5 +17
3 Kwiecień Angelika 6 2 2 0 5 4 4 +9
4 Kluka Susi 6 1 4 0 3 8 5 -23
5 Rapacz Joanna 5 1 3 0 2 7 4 -24
6 Maciejewska Barbara 3 0 3 0 0 6 3 -22


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kuba-Kacioui Ewa 10 5 0 0 10 0 5 +44
2 Holak Magdalena 9 4 1 0 8 3 5 +14
3 Kalus Izabela 8 3 2 0 7 5 5 +13
4 Akerman-Błaźniak Małgorzata 5 1 3 0 3 7 4 -19
5 Werno Katarzyna 4 0 4 0 1 8 4 -29
6 Skowronska Izabela 3 0 3 0 0 6 3 -23


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Szurlej Agata 9 4 1 0 9 4 5 +20
2 Rampen Jolanta 7 2 3 0 4 6 5 -8
3 Schwigon Iwona 6 3 0 0 6 1 3 +19
4 Bajtek Aleksandra 5 2 1 1 5 5 4 -9
5 Kruk Anna 4 1 2 0 3 5 3 -5
6 Orłowska Joanna 4 0 4 0 2 8 4 -17


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Szwarc Izabella 9 4 1 0 8 3 5 +12
2 Szczerbinska Jagoda 6 2 2 0 6 6 4 +1
3 Mashevskaia Natalia 4 1 2 0 3 4 3 -3
4 Metryka Justyna 3 1 1 0 2 3 2 -4
5 Sas Karolina 3 0 3 0 1 6 3 -18
6 Piechowicz Monika 2 1 0 0 2 0 1 +12


Grupa I
Zdunek A. Kwiecień A. Podgórska A. Kluka S. Maciejewska B. Rapacz J.
Zdunek A.
2:0
(6/2,6/3)
2:0
(6/0,6/2)
2:0
(6/1,6/2)
2:0
(6/0,6/3)
2:0
(6/3,6/1)
Kwiecień A. 0:2
(2/6,3/6)

1:2
(5/7,7/5,5/10)
2:0
(6/0,6/4)

2:0
(6/1,6/1)
Podgórska A. 0:2
(0/6,2/6)
2:1
(7/5,5/7,10/5)

2:0
(6/3,6/0)
2:0
(7/6,6/0)
2:0
(6/1,6/2)
Kluka S. 0:2
(1/6,2/6)
0:2
(0/6,4/6)
0:2
(3/6,0/6)

2:0
(6/4,6/2)
1:2
(6/3,2/6,7/10)
Maciejewska B. 0:2
(0/6,3/6)

0:2
(6/7,0/6)
0:2
(4/6,2/6)


Rapacz J. 0:2
(3/6,1/6)
0:2
(1/6,1/6)
0:2
(1/6,2/6)
2:1
(3/6,6/2,10/7)




Grupa II
Holak M. Kalus I. Skowronska I. Kuba-Kacioui E. Akerman-Błaźniak M. Werno K.
Holak M.
2:1
(3/6,7/5,12/10)
2:0
(6/2,6/2)
0:2
(2/6,1/6)
2:0
(6/2,6/3)
2:0
(6/4,6/1)
Kalus I. 1:2
(6/3,5/7,10/12)

2:0
(6/4,7/5)
0:2
(6/7,3/6)
2:1
(6/2,4/6,10/6)
2:0
(6/1,6/1)
Skowronska I. 0:2
(2/6,2/6)
0:2
(4/6,5/7)

0:2
(1/6,0/6)

Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
Kuba-Kacioui E. 2:0
(6/2,6/1)
2:0
(7/6,6/3)
2:0
(6/1,6/0)

2:0
(6/1,6/1)
2:0
(6/1,6/1)
Akerman-Błaźniak M. 0:2
(2/6,3/6)
1:2
(2/6,6/4,6/10)

0:2
(1/6,1/6)

2:1
(2/6,6/2,10/5)
Werno K. 0:2
(4/6,1/6)
0:2
(1/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
0:2
(1/6,1/6)
1:2
(6/2,2/6,5/10)



Grupa III
Orłowska J. Rampen J. Bajtek A. Schwigon I. Szurlej A. Kruk A.
Orłowska J.
0:2
(2/6,3/6)
1:2
(1/6,6/1,7/10)
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
0:2
(2/6,5/7)
1:2
(7/5,4/6,8/10)
Rampen J. 2:0
(6/2,6/3)

0:2
(5/7,3/6)
0:2
(4/6,4/6)
0:2
(0/6,3/6)
2:0
(6/4,7/6)
Bajtek A. 2:1
(6/1,1/6,10/7)
2:0
(7/5,6/3)

0:2
(WALKOWER)
1:2
(6/4,2/6,6/10)

Schwigon I. Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
2:0
(6/4,6/4)
2:0
(WALKOWER)

2:1
(6/7,7/5,10/7)
Mecz zostanie rozegrany 03.08.2024
Szurlej A. 2:0
(6/2,7/5)
2:0
(6/0,6/3)
2:1
(4/6,6/2,10/6)
1:2
(7/6,5/7,7/10)

2:1
(6/2,5/7,10/5)
Kruk A. 2:1
(5/7,6/4,10/8)
0:2
(4/6,6/7)

Mecz zostanie rozegrany 03.08.2024
1:2
(2/6,7/5,5/10)



Grupa IV
Mashevskaia N. Piechowicz M. Szwarc I. Szczerbinska J. Metryka J. Sas K.
Mashevskaia N.
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
0:2
(4/6,4/6)
1:2
(3/6,6/3,3/7)
Mecz zostanie rozegrany 27.07.2024
2:0
(7/5,6/3)
Piechowicz M. Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024

2:0
(6/0,6/0)
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024

Szwarc I. 2:0
(6/4,6/4)
0:2
(0/6,0/6)

2:1
(6/3,4/6,10/6)
2:0
(6/1,6/3)
2:0
(6/2,6/1)
Szczerbinska J. 2:1
(6/3,3/6,7/3)
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024
1:2
(3/6,6/4,6/10)

1:2
(6/4,6/7,1/6)
2:1
(6/7,6/3,10/6)
Metryka J. Mecz zostanie rozegrany 27.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024
0:2
(1/6,3/6)
2:1
(4/6,7/6,6/1)


Sas K. 0:2
(5/7,3/6)

0:2
(2/6,1/6)
1:2
(7/6,3/6,6/10)




* Mecz z możliwą dogrywką