» Rozgrywki » Lato 2024 » PALETA DEBEL » Faza 2
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Modelska M./Modelski P. 6 3 0 0 6 0 3 +23
2 Leszczyński G./Leśnikowska A. 4 2 0 0 4 0 2 +17
3 Pyrkosz P./Moskała J. 4 1 2 0 2 5 3 -14
4 Nowak D./Winczowski J. 4 0 4 0 1 8 4 -30
5 Ornstein D./Boynton J. 3 1 1 0 2 2 2 +4


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Dudzik M./Zubko W. 6 3 0 0 6 0 3 +23
2 Sługocki B./Bryła M. 5 2 1 0 4 2 3 +12
3 Lech B./Skorupski A. 4 1 2 0 2 4 3 0
4 Ulatowski B./Lempach M. 1 0 1 2 0 6 3 -35
5 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Jaskólski P./Szczepek T. 6 3 0 0 6 1 3 +18
2 Onichimowski M./Chroń J. 5 2 1 0 4 3 3 0
3 Jędryszczak A./Bareja A. 2 0 2 0 2 4 2 -5
4 Bień T./Malczewski M. 2 0 2 0 0 4 2 -13
5 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Skowronska I./Skowroński M. 3 1 1 0 2 2 2 +2
2 Pukiński R./Furmański M. 2 1 0 0 2 0 1 +10
3 Michalska J./Babiak A. 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Lesisz J./Glasse J. 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kwiatkowski A./Gruczoł R. 0 0 0 1 0 2 1 -12


Grupa V
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Jastrzebski M./Lech Ł. 4 1 2 0 3 4 3 -5
2 Wlaźlak K./Sznajder P. 3 1 1 0 2 3 2 +2
3 Palusko B./Popławski P. 3 1 1 0 3 2 2 0
4 Bodakin O./Bodnar T. 2 1 0 0 2 1 1 +3
5 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I
Ornstein D./Boynton J. Nowak D./Winczowski J. Pyrkosz P./Moskała J. Modelska M./Modelski P. Leszczyński G./Leśnikowska A.
Ornstein D./Boynton J.
2:0
(6/2,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
0:2
(4/6,3/6)

Nowak D./Winczowski J. 0:2
(2/6,1/6)

1:2
(4/6,6/1,1/6)
0:2
(1/6,1/6)
0:2
(1/6,2/6)
Pyrkosz P./Moskała J. Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
2:1
(6/4,1/6,6/1)

0:2
(4/6,0/6)
0:2
(3/6,1/6)
Modelska M./Modelski P. 2:0
(6/4,6/3)
2:0
(6/1,6/1)
2:0
(6/4,6/0)


Leszczyński G./Leśnikowska A.
2:0
(6/1,6/2)
2:0
(6/3,6/1)




Grupa II
Ulatowski B./Lempach M. Dudzik M./Zubko W. Sługocki B./Bryła M. Lech B./Skorupski A. WAKAT
Ulatowski B./Lempach M.
0:2
(1/6,0/6)
0:2
(WALKOWER)
0:2
(WALKOWER)

Dudzik M./Zubko W. 2:0
(6/1,6/0)

2:0
(6/2,6/3)
2:0
(6/4,6/3)

Sługocki B./Bryła M. 2:0
(WALKOWER)
0:2
(2/6,3/6)

2:0
(6/1,6/4)

Lech B./Skorupski A. 2:0
(WALKOWER)
0:2
(4/6,3/6)
0:2
(1/6,4/6)


WAKAT






Grupa III
Jaskólski P./Szczepek T. Bień T./Malczewski M. WAKAT Onichimowski M./Chroń J. Jędryszczak A./Bareja A.
Jaskólski P./Szczepek T.
2:0
(6/2,6/3)

2:0
(6/4,6/1)
2:1
(5/7,6/2,10/3)
Bień T./Malczewski M. 0:2
(2/6,3/6)


0:2
(1/6,6/7)
Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
WAKAT




Onichimowski M./Chroń J. 0:2
(4/6,1/6)
2:0
(6/1,7/6)


2:1
(3/6,6/4,10/8)
Jędryszczak A./Bareja A. 1:2
(7/5,2/6,3/10)
Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024

1:2
(6/3,4/6,8/10)





Grupa V
Wlaźlak K./Sznajder P. WAKAT Palusko B./Popławski P. Jastrzebski M./Lech Ł. Bodakin O./Bodnar T.
Wlaźlak K./Sznajder P.

2:1
(6/0,5/7,10/6)
0:2
(5/7,5/7)

WAKAT




Palusko B./Popławski P. 1:2
(0/6,7/5,6/10)


2:0
(6/2,6/4)

Jastrzebski M./Lech Ł. 2:0
(7/5,7/5)

0:2
(2/6,4/6)

1:2
(3/6,6/4,5/7)
Bodakin O./Bodnar T.


2:1
(6/3,4/6,7/5)



* Mecz z możliwą dogrywką