» Rozgrywki » Lato 2024 » PALETA D2 » Faza 2
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kosmalski Tadeusz 6 3 0 0 6 1 3 +17
2 Świeściak Bartłomiej 6 2 2 0 4 5 4 -8
3 Bodnar Taras 4 2 0 0 4 0 2 +19
4 Skorupski Amadeusz 3 1 1 0 3 2 2 +2
5 Myszkowski Roman 3 0 3 0 1 6 3 -17
6 Wapniarski Janusz 2 0 2 0 0 4 2 -13


Grupa I'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Stam Jaap 8 4 0 0 8 0 4 +33
2 Solarek Mateusz 8 3 2 0 6 4 5 +15
3 Cieślik Grzegorz 7 3 1 0 6 2 4 +13
4 Ciaciura Jacek 3 0 3 0 0 6 3 -17
5 Olszewski Wojciech 1 0 1 0 0 2 1 -8
6 Siwek Michał 0 0 0 3 0 6 3 -36


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Krawiec Grzegorz 8 4 0 0 8 2 4 +24
2 Ciechan Krzysztof 6 2 2 0 5 4 4 +7
3 Międła Sebastian 6 1 4 0 3 8 5 -15
4 Chałupa Paweł 5 1 3 0 3 7 4 -17
5 Domagała Piotr 4 2 0 0 4 0 2 +6
6 Brożyna Łukasz 4 1 2 0 3 5 3 -5


Grupa II'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Szuszkiewicz Wiktor 7 3 1 0 6 2 4 +17
2 Odalanowski Adam 6 3 0 0 6 1 3 +14
3 Cieślak Kamil 6 2 2 0 4 5 4 -9
4 Kamiński Andrzej 5 1 3 0 4 6 4 +3
5 Kojder Karol 5 1 3 0 3 6 4 -9
6 Gidziński Oskar 4 1 2 0 2 5 3 -16


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Lech Łukasz 8 3 2 0 7 5 5 +6
2 Łysiak Aleksander 7 3 1 0 7 2 4 +16
3 Piotrowski Paweł 6 2 2 0 5 6 4 -11
4 Kuźma Łukasz 4 2 0 0 4 1 2 +16
5 Tomanik Ryszard 3 0 3 0 1 6 3 -17
6 Baginski Lukasz 2 0 2 0 0 4 2 -10


Grupa III'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Maciejewski Bartłomiej 8 4 0 0 8 1 4 +25
2 Mazgaj Marcin 6 2 2 0 5 5 4 -3
3 Szyszkowiak Feliks 6 2 2 0 4 5 4 +1
4 Świątkowski Krzysztof 5 2 1 0 4 3 3 +3
5 Zamojcin Łukasz 5 1 3 0 4 6 4 -2
6 Kaczor Andrzej 3 0 3 0 1 6 3 -24


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Fagerström Henri 8 4 0 0 8 0 4 +32
2 Wycik Anna 8 4 0 0 8 2 4 +23
3 Walendowski Łukasz 8 3 2 0 7 4 5 +10
4 Lewandowski Szymon 7 2 3 0 4 8 5 -12
5 Gorski Krystian 6 1 4 0 4 8 5 -9
6 Łukaszuk Bogdan 5 0 5 0 1 10 5 -44


Grupa IV'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Podgórska Agnieszka 8 3 2 0 7 5 5 +12
2 Ryczek Mateusz 5 2 1 0 5 3 3 +6
3 Pustelnik Michał 5 1 3 0 3 6 4 -12
4 Kasprzak Natalia 4 2 0 0 4 0 2 +14
5 Motyl Michał 4 1 2 0 2 5 3 -8
6 Greczner Bartosz 0 0 0 1 0 2 1 -12


Grupa V
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Pakuszyński Tomasz 6 3 0 0 6 0 3 +29
2 Dłużeń Maciej 6 2 2 0 4 4 4 0
3 Polak Roman 6 2 2 0 4 5 4 0
4 Dudzik Zbigniew 5 2 1 0 5 2 3 +18
5 Perri Paolo 5 2 1 2 4 6 5 -20
6 Skrzypek Paweł 3 0 3 0 0 6 3 -27


Grupa V'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Waglewski Jakub 10 5 0 0 10 0 5 +41
2 Brzezowski Rafał 6 2 2 0 4 4 4 +5
3 Żbikowski Paweł 5 2 1 0 4 2 3 +7
4 Plamowski Sławomir 5 1 3 0 2 6 4 -15
5 Maciejewska Barbara 2 0 2 0 0 4 2 -15
6 Dołęga Mateusz 2 0 2 0 0 4 2 -23


Grupa VI
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Zabieglik Piotr 6 3 0 0 6 0 3 +25
2 Mikulski Paweł 6 2 2 0 5 5 4 +9
3 Konopka Marcin 4 2 0 0 4 1 2 +14
4 Medryk Anna 4 1 2 0 3 4 3 0
5 Kuzma Grzegorz 4 0 4 0 0 8 4 -48
6 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Tomaszek Sławomir 3 1 1 0 2 2 2 +5
2 Dzikowicz Dominik 2 1 0 0 2 0 1 +7
3 Ożóg Aleksander 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bury Grzegorz 0 0 0 0 0 0 0 0
5 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Czajka (Pająk) Paulina 0 0 0 1 0 2 1 -12


Grupa I
Skorupski A. Wapniarski J. Kosmalski T. Myszkowski R. Bodnar T. Świeściak B.
Skorupski A.
Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024
1:2
(7/6,5/7,6/10)
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 02.08.2024
2:0
(6/4,6/3)
Wapniarski J. Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024

0:2
(1/6,5/7)
Mecz zostanie rozegrany 01.08.2024

0:2
(2/6,4/6)
Kosmalski T. 2:1
(6/7,7/5,10/6)
2:0
(6/1,7/5)

2:0
(6/3,6/2)

Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024
Myszkowski R. Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 01.08.2024
0:2
(3/6,2/6)

0:2
(1/6,1/6)
1:2
(4/6,6/2,7/10)
Bodnar T. Mecz zostanie rozegrany 02.08.2024


2:0
(6/1,6/1)

2:0
(6/2,6/1)
Świeściak B. 0:2
(4/6,3/6)
2:0
(6/2,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024
2:1
(6/4,2/6,10/7)
0:2
(2/6,1/6)



Grupa I'
Cieślik G. Solarek M. Siwek M. Stam J. Olszewski W. Ciaciura J.
Cieślik G.
2:0
(6/2,6/4)
2:0
(WALKOWER)
0:2
(2/6,1/6)

2:0
(6/4,6/4)
Solarek M. 0:2
(2/6,4/6)

2:0
(WALKOWER*)
0:2
(1/6,3/6)
2:0
(6/3,6/1)
2:0
(6/3,6/0)
Siwek M. 0:2
(WALKOWER)
0:2
(WALKOWER*)

0:2
(WALKOWER)


Stam J. 2:0
(6/2,6/1)
2:0
(6/1,6/3)
2:0
(WALKOWER)


2:0
(7/6,6/3)
Olszewski W.
0:2
(3/6,1/6)




Ciaciura J. 0:2
(4/6,4/6)
0:2
(3/6,0/6)

0:2
(6/7,3/6)




Grupa II
Międła S. Brożyna Ł. Domagała P. Chałupa P. Krawiec G. Ciechan K.
Międła S.
1:2
(4/6,7/6,8/10)
0:2
(6/7,6/7)
2:0
(6/2,6/4)
0:2
(0/6,3/6)
0:2
(3/6,2/6)
Brożyna Ł. 2:1
(6/4,6/7,10/8)

Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
1:2
(6/7,6/3,2/10)
0:2
(2/6,2/6)

Domagała P. 2:0
(7/6,7/6)
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024

Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 04.08.2024
2:0
(6/4,6/4)
Chałupa P. 0:2
(2/6,4/6)
2:1
(7/6,3/6,10/2)
Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024

1:2
(4/6,7/6,2/10)
0:2
(2/6,2/6)
Krawiec G. 2:0
(6/0,6/3)
2:0
(6/2,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 04.08.2024
2:1
(6/4,6/7,10/2)

2:1
(4/6,6/4,6/2)
Ciechan K. 2:0
(6/3,6/2)

0:2
(4/6,4/6)
2:0
(6/2,6/2)
1:2
(6/4,4/6,2/6)



Grupa II'
Odalanowski A. Kojder K. Gidziński O. Szuszkiewicz W. Cieślak K. Kamiński A.
Odalanowski A.
Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024
2:0
(6/0,6/4)
2:0
(6/2,6/4)
2:1
(6/3,1/6,10/7)
Kojder K. Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024

1:2
(4/6,7/5,8/10)
0:2
(2/6,2/6)
2:0
(6/2,6/3)
0:2
(3/6,3/6)
Gidziński O. Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024
2:1
(6/4,5/7,10/8)

0:2
(0/6,0/6)
0:2
(3/6,3/6)

Szuszkiewicz W. 0:2
(0/6,4/6)
2:0
(6/2,6/2)
2:0
(6/0,6/0)

Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024
2:0
(6/3,7/5)
Cieślak K. 0:2
(2/6,4/6)
0:2
(2/6,3/6)
2:0
(6/3,6/3)
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024

2:1
(0/6,6/4,10/8)
Kamiński A. 1:2
(3/6,6/1,7/10)
2:0
(6/3,6/3)

0:2
(3/6,5/7)
1:2
(6/0,4/6,8/10)



Grupa III
Baginski L. Piotrowski P. Łysiak A. Lech Ł. Tomanik R. Kuźma Ł.
Baginski L.

0:2
(2/6,4/6)
0:2
(4/6,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024

Piotrowski P.

0:2
(2/6,4/6)
2:1
(6/3,3/6,10/8)
2:1
(2/6,6/3,6/3)
1:2
(7/6,2/6,0/6)
Łysiak A. 2:0
(6/2,6/4)
2:0
(6/2,6/4)

1:2
(7/5,1/6,1/10)
2:0
(6/2,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024
Lech Ł. 2:0
(6/4,6/4)
1:2
(3/6,6/3,8/10)
2:1
(5/7,6/1,10/1)

2:0
(6/4,6/2)
0:2
(6/7,0/6)
Tomanik R. Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
1:2
(6/2,3/6,3/6)
0:2
(2/6,1/6)
0:2
(4/6,2/6)


Kuźma Ł.
2:1
(6/7,6/2,6/0)
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024
2:0
(7/6,6/0)




Grupa III'
Zamojcin Ł. Szyszkowiak F. Maciejewski B. Świątkowski K. Kaczor A. Mazgaj M.
Zamojcin Ł.
1:2
(6/2,2/6,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
0:2
(2/6,3/6)
2:0
(6/0,6/3)
1:2
(4/6,6/4,4/6)
Szyszkowiak F. 2:1
(2/6,6/2,6/4)

0:2
(2/6,2/6)

2:0
(6/1,6/0)
0:2
(4/6,4/6)
Maciejewski B. Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
2:0
(6/2,6/2)

2:0
(6/2,7/5)
2:1
(2/6,6/0,10/5)
2:0
(6/2,6/3)
Świątkowski K. 2:0
(6/2,6/3)

0:2
(2/6,5/7)


2:1
(5/7,6/4,12/10)
Kaczor A. 0:2
(0/6,3/6)
0:2
(1/6,0/6)
1:2
(6/2,0/6,5/10)


Mecz zostanie rozegrany 02.08.2024
Mazgaj M. 2:1
(6/4,4/6,6/4)
2:0
(6/4,6/4)
0:2
(2/6,3/6)
1:2
(7/5,4/6,10/12)
Mecz zostanie rozegrany 02.08.2024



Grupa IV
Gorski K. Lewandowski S. Łukaszuk B. Wycik A. Fagerström H. Walendowski Ł.
Gorski K.
1:2
(3/6,6/1,6/10)
2:0
(6/0,6/1)
1:2
(6/4,0/6,4/10)
0:2
(1/6,4/6)
0:2
(3/6,2/6)
Lewandowski S. 2:1
(6/3,1/6,10/6)

2:1
(4/6,6/4,10/6)
0:2
(4/6,4/6)
0:2
(2/6,5/7)
0:2
(4/6,5/7)
Łukaszuk B. 0:2
(0/6,1/6)
1:2
(6/4,4/6,6/10)

0:2
(0/6,2/6)
0:2
(0/6,1/6)
0:2
(2/6,0/6)
Wycik A. 2:1
(4/6,6/0,10/4)
2:0
(6/4,6/4)
2:0
(6/0,6/2)

Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
2:1
(6/3,5/7,10/3)
Fagerström H. 2:0
(6/1,6/4)
2:0
(6/2,7/5)
2:0
(6/0,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024

2:0
(6/2,6/2)
Walendowski Ł. 2:0
(6/3,6/2)
2:0
(6/4,7/5)
2:0
(6/2,6/0)
1:2
(3/6,7/5,3/10)
0:2
(2/6,2/6)



Grupa IV'
Podgórska A. Kasprzak N. Greczner B. Ryczek M. Pustelnik M. Motyl M.
Podgórska A.
0:2
(2/6,1/6)
2:0
(WALKOWER)
2:1
(3/6,6/4,10/2)
2:0
(6/2,6/0)
1:2
(7/5,5/7,2/10)
Kasprzak N. 2:0
(6/2,6/1)



2:0
(6/4,6/3)
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
Greczner B. 0:2
(WALKOWER)



Mecz zostanie rozegrany 22.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
Ryczek M. 1:2
(6/3,4/6,2/10)



2:1
(6/4,1/6,6/1)
2:0
(6/2,7/6)
Pustelnik M. 0:2
(2/6,0/6)
0:2
(4/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 22.07.2024
1:2
(4/6,6/1,1/6)

2:0
(7/6,6/2)
Motyl M. 2:1
(5/7,7/5,10/2)
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
0:2
(2/6,6/7)
0:2
(6/7,2/6)



Grupa V
Polak R. Skrzypek P. Dłużeń M. Pakuszyński T. Dudzik Z. Perri P.
Polak R.

2:0
(6/2,1/0 KRECZ)
0:2
(3/6,1/6)
2:1
(2/6,6/3,10/7)
0:2
(4/6,6/7)
Skrzypek P.

0:2
(4/6,1/6)

0:2
(2/6,0/6)
0:2
(1/6,1/6)
Dłużeń M. 0:2
(2/6,0/1 KRECZ)
2:0
(6/4,6/1)

0:2
(0/6,3/6)

2:0
(WALKOWER)
Pakuszyński T. 2:0
(6/3,6/1)

2:0
(6/0,6/3)

Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
2:0
(WALKOWER)
Dudzik Z. 1:2
(6/2,3/6,7/10)
2:0
(6/2,6/0)

Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024

2:0
(6/2,6/1)
Perri P. 2:0
(6/4,7/6)
2:0
(6/1,6/1)
0:2
(WALKOWER)
0:2
(WALKOWER)
0:2
(2/6,1/6)



Grupa V'
Brzezowski R. Dołęga M. Waglewski J. Żbikowski P. Maciejewska B. Plamowski S.
Brzezowski R.

0:2
(1/6,4/6)
0:2
(3/6,3/6)
2:0
(6/0,6/4)
2:0
(6/0,6/2)
Dołęga M.

0:2
(0/6,0/6)


0:2
(0/6,1/6)
Waglewski J. 2:0
(6/1,6/4)
2:0
(6/0,6/0)

2:0
(6/2,6/1)
2:0
(6/3,6/2)
2:0
(6/2,6/4)
Żbikowski P. 2:0
(6/3,6/3)

0:2
(2/6,1/6)


2:0
(6/1,6/1)
Maciejewska B. 0:2
(0/6,4/6)

0:2
(3/6,2/6)



Plamowski S. 0:2
(0/6,2/6)
2:0
(6/0,6/1)
0:2
(2/6,4/6)
0:2
(1/6,1/6)




Grupa VI
WAKAT Mikulski P. Medryk A. Konopka M. Zabieglik P. Kuzma G.
WAKAT





Mikulski P.

2:1
(6/3,6/7,10/5)
1:2
(5/7,6/4,10/12)
0:2
(4/6,3/6)
2:0
(KRECZ)
Medryk A.
1:2
(3/6,7/6,5/10)


0:2
(2/6,2/6)
2:0
(KRECZ)
Konopka M.
2:1
(7/5,4/6,12/10)



2:0
(KRECZ)
Zabieglik P.
2:0
(6/4,6/3)
2:0
(6/2,6/2)


2:0
(KRECZ)
Kuzma G.
0:2
(KRECZ)
0:2
(KRECZ)
0:2
(KRECZ)
0:2
(KRECZ)



Grupa VI'
Bury G. Czajka (Pająk) P. Tomaszek S. WAKAT Dzikowicz D. Ożóg A.
Bury G.
Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024

Mecz zostanie rozegrany 15.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
Czajka (Pająk) P. Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024

0:2
(WALKOWER*)



Tomaszek S. Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024
2:0
(WALKOWER*)


0:2
(3/6,2/6)

WAKAT





Dzikowicz D. Mecz zostanie rozegrany 15.07.2024

2:0
(6/3,6/2)



Ożóg A. Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024







* Mecz z możliwą dogrywką