» Rozgrywki » Lato 2024 » PALETA A » Faza 2
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Drogosz Rafał 10 5 0 0 10 1 5 +30
2 Mróz Maciej 7 3 1 0 6 3 4 +13
3 Wawrzyniak Rafał 6 2 2 0 5 5 4 -10
4 Tarabuła Jan 5 1 3 0 3 6 4 -9
5 Ulatowski Bogusz 5 0 5 0 0 10 5 -35
6 Sedlaczek Andrzej 3 1 1 0 3 2 2 +11


Grupa I'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Chytła Paweł 10 5 0 0 10 1 5 +46
2 Rak Sebastian 6 2 2 0 4 5 4 +1
3 Jerczyński Tomasz 5 2 1 1 5 4 4 -1
4 Tolisz Krzysztof 5 1 3 0 3 6 4 -10
5 Rejno Jakub 2 1 0 1 2 2 2 0
6 Leszczyński Grzegorz 2 1 0 4 2 8 5 -36


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Luchowski Maciej 8 4 0 0 8 1 4 +20
2 Krotowski Piotr 7 2 3 0 4 7 5 -8
3 Krawiec Maciej 4 2 0 0 4 0 2 +13
4 Czapka Tomasz 4 1 2 0 3 4 3 -3
5 Kozak Łukasz 2 0 2 0 1 4 2 -7
6 Swienton Maciej 2 0 2 0 0 4 2 -15


Grupa II'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Szczepek Tomasz 7 3 1 0 6 2 4 +13
2 Horoszczak Paweł 6 3 0 0 6 2 3 +16
3 Kocwa Marek 2 1 0 0 2 0 1 +11
4 Ornstein David 2 0 2 0 1 4 2 -8
5 Święcicki Grzegorz 2 0 2 0 1 4 2 -10
6 Mazurek Mieszko 1 0 1 1 0 4 2 -22


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Wierciński Jan 6 3 0 0 6 0 3 +22
2 Neubart Jakub 5 2 1 0 5 2 3 +22
3 Rodziewicz Witold 5 2 1 0 5 3 3 +10
4 Pukiński Rafał 5 2 1 0 4 2 3 +5
5 Moskała Jarek 5 1 3 0 2 7 4 -20
6 Chytła Artur 3 0 3 1 0 8 4 -39


Grupa III'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Piatkov Sergii 8 3 2 0 8 4 5 +24
2 Minor Maciej 7 3 1 0 6 3 4 +14
3 Nowak Artur 6 2 2 0 5 6 4 -5
4 Hetnał Patryk 3 1 1 1 2 4 3 -14
5 Zubko Waldemar 3 0 3 0 1 6 3 -20
6 Tracz Piotr 2 1 0 0 2 1 1 +1


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Szpak Maciej 5 2 1 0 4 3 3 +5
2 Bomba Bartosz 5 2 1 0 5 2 3 +12
3 Zambrzycka Jaśmina 4 2 0 0 4 0 2 +14
4 Jędryszczak Adam 2 0 2 0 0 4 2 -15
5 Arent Jakub 2 0 2 0 0 4 2 -16
6 Oleś Szymon 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa IV'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Bogdański Michał 6 3 0 0 6 1 3 +8
2 Macyna Wojciech 5 2 1 0 4 3 3 +4
3 Pyrkosz Paweł 3 1 1 0 3 2 2 +10
4 Bartkowiak Miron 3 0 3 0 0 6 3 -18
5 Gruczoł Rafał 1 0 1 0 1 2 1 -4
6 Gołąb Grzegorz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa V
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Rybak Kamil 8 4 0 0 8 1 4 +25
2 Sawiński Tomasz 6 2 2 0 5 4 4 +3
3 Nowak Marcin 4 1 2 0 2 5 3 -16
4 Moczulski Leszek 3 1 1 0 3 2 2 +6
5 Chroń Jarek 3 1 1 0 2 3 2 -4
6 Bień Tomasz 3 0 3 0 1 6 3 -14


Grupa V'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Furmański Marcin 10 5 0 0 10 0 5 +33
2 Winczowski Jan 7 2 3 0 6 6 5 -8
3 Michurski Artur 3 1 1 0 2 3 2 +1
4 Kwiatkowski Andrzej 3 1 1 0 2 3 2 -1
5 Cetera Tomasz 2 0 2 0 0 4 2 -11
6 Lenartowicz Bartosz 2 0 2 0 0 4 2 -14


Grupa VI
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Nikodem Piotr 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Gieruszczak Jakub 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Tarnowski Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Sozański Łukasz 3 1 1 0 3 3 2 +6
2 Bareja Andrzej 2 1 0 0 2 0 1 +7
3 Surkont Michał 2 1 0 0 2 1 1 -1
4 Pawłowski Tomasz 2 0 2 0 1 4 2 -12
5 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
6 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I
Drogosz R. Tarabuła J. Ulatowski B. Sedlaczek A. Wawrzyniak R. Mróz M.
Drogosz R.
2:0
(6/3,6/3)
2:0
(6/2,6/1)
2:1
(6/4,1/6,10/7)
2:0
(6/0,6/1)
2:0
(6/3,6/4)
Tarabuła J. 0:2
(3/6,3/6)

2:0
(6/3,6/3)
Mecz zostanie rozegrany 04.08.2024
1:2
(5/7,6/2,4/6)
0:2
(3/6,0/6)
Ulatowski B. 0:2
(2/6,1/6)
0:2
(3/6,3/6)

0:2
(1/6,1/6)
0:2
(6/7,1/6)
0:2
(4/6,4/6)
Sedlaczek A. 1:2
(4/6,6/1,7/10)
Mecz zostanie rozegrany 04.08.2024
2:0
(6/1,6/1)

Mecz zostanie rozegrany 02.08.2024
Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
Wawrzyniak R. 0:2
(0/6,1/6)
2:1
(7/5,2/6,6/4)
2:0
(7/6,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 02.08.2024

1:2
(2/6,7/6,5/10)
Mróz M. 0:2
(3/6,4/6)
2:0
(6/3,6/0)
2:0
(6/4,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
2:1
(6/2,6/7,10/5)



Grupa I'
Jerczyński T. Chytła P. Rak S. Leszczyński G. Rejno J. Tolisz K.
Jerczyński T.
1:2
(6/4 KRECZ)
2:0
(6/3,6/2)
0:2
(WALKOWER)
Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024
2:0
(6/1,6/0)
Chytła P. 2:1
(4/6 KRECZ)

2:0
(6/0,7/5)
2:0
(WALKOWER*)
2:0
(WALKOWER*)
2:0
(6/3,6/2)
Rak S. 0:2
(3/6,2/6)
0:2
(0/6,5/7)

2:0
(WALKOWER)

2:1
(3/6,6/2,6/3)
Leszczyński G. 2:0
(WALKOWER)
0:2
(WALKOWER*)
0:2
(WALKOWER)

0:2
(WALKOWER)
0:2
(WALKOWER)
Rejno J. Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024
0:2
(WALKOWER*)

2:0
(WALKOWER)


Tolisz K. 0:2
(1/6,0/6)
0:2
(3/6,2/6)
1:2
(6/3,2/6,3/6)
2:0
(WALKOWER)




Grupa II
Krotowski P. Luchowski M. Krawiec M. Czapka T. Kozak Ł. Swienton M.
Krotowski P.
0:2
(3/6,3/6)
0:2
(2/6,2/6)
0:2
(4/6,4/6)
2:1
(7/5,3/6,10/4)
2:0
(6/1,6/2)
Luchowski M. 2:0
(6/3,6/3)

Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
2:1
(6/7,7/6,10/5)
2:0
(6/3,6/3)
2:0
(6/3,6/3)
Krawiec M. 2:0
(6/2,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024

2:0
(6/3,6/4)

Mecz zostanie rozegrany 01.08.2024
Czapka T. 2:0
(6/4,6/4)
1:2
(7/6,6/7,5/10)
0:2
(3/6,4/6)

Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
Kozak Ł. 1:2
(5/7,6/3,4/10)
0:2
(3/6,3/6)

Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024


Swienton M. 0:2
(1/6,2/6)
0:2
(3/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 01.08.2024
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024




Grupa II'
Szczepek T. Mazurek M. Horoszczak P. Święcicki G. Ornstein D. Kocwa M.
Szczepek T.
2:0
(6/2,6/0)

2:0
(7/5,1/0 KRECZ)
2:0
(6/3,6/3)
0:2
(0/6,1/6)
Mazurek M. 0:2
(2/6,0/6)

0:2
(WALKOWER*)

Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024

Horoszczak P.
2:0
(WALKOWER*)

2:1
(2/6,6/2,10/5)
2:1
(6/4,4/6,10/5)

Święcicki G. 0:2
(5/7,0/1 KRECZ)

1:2
(6/2,2/6,5/10)

Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024

Ornstein D. 0:2
(3/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
1:2
(4/6,6/4,5/10)
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024


Kocwa M. 2:0
(6/0,6/1)







Grupa III
Rodziewicz W. Pukiński R. Chytła A. Neubart J. Wierciński J. Moskała J.
Rodziewicz W.
Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
2:0
(WALKOWER*)
2:1
(2/6,7/5,10/1)
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024
1:2
(6/4,3/6,6/7)
Pukiński R. Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024

2:0
(6/3,4/3 KRECZ)

0:2
(2/6,4/6)
2:0
(6/4,6/3)
Chytła A. 0:2
(WALKOWER*)
0:2
(3/6,3/4 KRECZ)

0:2
(0/2 KRECZ)
0:2
(3/6 KRECZ)

Neubart J. 1:2
(6/2,5/7,1/10)

2:0
(2/0 KRECZ)

Mecz zostanie rozegrany 27.07.2024
2:0
(6/1,6/1)
Wierciński J. Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024
2:0
(6/2,6/4)
2:0
(6/3 KRECZ)
Mecz zostanie rozegrany 27.07.2024

2:0
(6/4,6/1)
Moskała J. 2:1
(4/6,6/3,7/6)
0:2
(4/6,3/6)

0:2
(1/6,1/6)
0:2
(4/6,1/6)



Grupa III'
Tracz P. Minor M. Hetnał P. Nowak A. Piatkov S. Zubko W.
Tracz P.
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024

2:1
(4/6,7/6,12/10)

Minor M. Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024

2:0
(WALKOWER*)
2:1
(6/4,1/6,10/7)
0:2
(4/6,2/6)
2:0
(6/1,6/2)
Hetnał P. Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024
0:2
(WALKOWER*)

2:0
(6/3,6/3)
0:2
(1/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
Nowak A.
1:2
(4/6,6/1,7/10)
0:2
(3/6,3/6)

2:1
(1/6,7/6,11/9)
2:1
(6/4,4/6,10/7)
Piatkov S. 1:2
(6/4,6/7,10/12)
2:0
(6/4,6/2)
2:0
(6/1,6/3)
1:2
(6/1,6/7,9/11)

2:0
(6/3,6/0)
Zubko W.
0:2
(1/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
1:2
(4/6,6/4,7/10)
0:2
(3/6,0/6)



Grupa IV
Jędryszczak A. Szpak M. Bomba B. Arent J. Oleś S. Zambrzycka J.
Jędryszczak A.
0:2
(1/6,5/7)
0:2
(0/6,4/6)



Szpak M. 2:0
(6/1,7/5)

2:1
(4/6,6/2,10/6)


0:2
(4/6,2/6)
Bomba B. 2:0
(6/0,6/4)
1:2
(6/4,2/6,6/10)

2:0
(6/1,6/3)


Arent J.

0:2
(1/6,3/6)


0:2
(2/6,2/6)
Oleś S.





Zambrzycka J.
2:0
(6/4,6/2)

2:0
(6/2,6/2)




Grupa IV'
Gruczoł R. Bartkowiak M. Gołąb G. Pyrkosz P. Macyna W. Bogdański M.
Gruczoł R.


Mecz zostanie rozegrany 02.08.2024
1:2
(7/6,3/6,9/11)

Bartkowiak M.

Mecz zostanie rozegrany 27.07.2024
0:2
(1/6,1/6)
0:2
(4/6,3/6)
0:2
(4/6,6/7)
Gołąb G.
Mecz zostanie rozegrany 27.07.2024




Pyrkosz P. Mecz zostanie rozegrany 02.08.2024
2:0
(6/1,6/1)


Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
1:2
(6/2,4/6,3/10)
Macyna W. 2:1
(6/7,6/3,11/9)
2:0
(6/4,6/3)

Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024

0:2
(3/6,4/6)
Bogdański M.
2:0
(6/4,7/6)

2:1
(2/6,6/4,10/3)
2:0
(6/3,6/4)



Grupa V
Nowak M. Chroń J. Sawiński T. Bień T. Moczulski L. Rybak K.
Nowak M.
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
0:2
(4/6,3/6)
2:1
(1/6,7/6,14/12)

0:2
(2/6,1/6)
Chroń J. Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024



2:1
(6/3,2/6,10/8)
0:2
(4/6,3/6)
Sawiński T. 2:0
(6/4,6/3)


2:0
(6/2,6/4)
0:2
(3/6,2/6)
1:2
(6/3,4/6,6/10)
Bień T. 1:2
(6/1,6/7,12/14)

0:2
(2/6,4/6)

Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
0:2
(1/6,1/6)
Moczulski L.
1:2
(3/6,6/2,8/10)
2:0
(6/3,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024

Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
Rybak K. 2:0
(6/2,6/1)
2:0
(6/4,6/3)
2:1
(3/6,6/4,10/6)
2:0
(6/1,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024



Grupa V'
Winczowski J. Lenartowicz B. Michurski A. Cetera T. Kwiatkowski A. Furmański M.
Winczowski J.
2:0
(6/2,6/2)
1:2
(7/6,1/3 KRECZ)
2:0
(7/5,6/3)
1:2
(6/3,2/6,1/6)
0:2
(2/6,1/6)
Lenartowicz B. 0:2
(2/6,2/6)




0:2
(4/6,2/6)
Michurski A. 2:1
(6/7,3/1 KRECZ)


Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024

0:2
(3/6,4/6)
Cetera T. 0:2
(5/7,3/6)

Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024


0:2
(3/6,3/6)
Kwiatkowski A. 2:1
(3/6,6/2,6/1)




0:2
(2/6,3/6)
Furmański M. 2:0
(6/2,6/1)
2:0
(6/4,6/2)
2:0
(6/3,6/4)
2:0
(6/3,6/3)
2:0
(6/2,6/3)





Grupa VI'
WAKAT Surkont M. Pawłowski T. WAKAT Bareja A. Sozański Ł.
WAKAT





Surkont M.

Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024


2:1
(6/4,1/6,10/7)
Pawłowski T.
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024


0:2
(1/6,4/6)
1:2
(1/6,6/4,8/10)
WAKAT





Bareja A.

2:0
(6/1,6/4)


Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
Sozański Ł.
1:2
(4/6,6/1,7/10)
2:1
(6/1,4/6,10/8)

Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024



* Mecz z możliwą dogrywką