» Rozgrywki » Lato 2024 » PALETA SUPER » Faza 1
I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Brzeziński Sebastian 8 4 0 0 8 0 4 +44
2 Marciniak Jacek 7 3 1 0 6 2 4 +20
3 Drogosz Rafał 6 2 2 0 4 4 4 -5
4 Kochańczyk Wojciech 5 1 3 0 2 6 4 -20
5 Steczowicz Tymoteusz 3 0 3 1 0 8 4 -39


II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Wysoczanska Katarzyna 6 3 0 0 6 0 3 +29
2 Orkowski Adam 5 2 1 0 4 3 3 +3
3 Borycki Maciej 4 1 2 0 2 4 3 -17
4 Dorobisz Tadeusz 3 0 3 0 1 6 3 -15
5 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Medyński Wojciech 6 3 0 0 6 0 3 +19
2 Jerczyński Tomasz 6 2 2 0 5 4 4 +7
3 Dłuski Paweł 5 2 1 0 4 4 3 -2
4 Chytła Paweł 5 1 3 0 3 6 4 -11
5 Gacoń Maciej 5 1 3 0 2 6 4 -13


IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Goszczyński Sebastian 8 4 0 0 8 2 4 +26
2 Góra Tomasz 5 2 1 0 5 2 3 +16
3 Luchowski Maciej 5 2 1 0 5 3 3 +13
4 Łucki Tomasz 3 0 3 0 1 6 3 -19
5 Sopolinski Tobiasz 0 0 0 3 0 6 3 -36


V
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Morag Mateusz 6 3 0 0 6 0 3 +21
2 Grzegorzek Mateusz 6 2 2 0 4 5 4 -6
3 Barylski Juliusz 5 1 3 0 3 6 4 -11
4 Biela Wojciech 4 2 0 0 4 0 2 +16
5 Tarabuła Jan 3 0 3 0 0 6 3 -20


I
Brzeziński S. Marciniak J. Kochańczyk W. Drogosz R. Steczowicz T.
Brzeziński S.
2:0
(6/2,6/1)
2:0
(6/0,6/0)
2:0
(6/1,6/0)
2:0
(6/0,6/0)
Marciniak J. 0:2
(2/6,1/6)

2:0
(6/0,6/0)
2:0
(6/2,6/3)
2:0
(6/1,6/1)
Kochańczyk W. 0:2
(0/6,0/6)
0:2
(0/6,0/6)

0:2
(2/6,2/6)
2:0
(WALKOWER)
Drogosz R. 0:2
(1/6,0/6)
0:2
(2/6,3/6)
2:0
(6/2,6/2)

2:0
(6/4,6/3)
Steczowicz T. 0:2
(0/6,0/6)
0:2
(1/6,1/6)
0:2
(WALKOWER)
0:2
(4/6,3/6)



II
Wysoczanska K. WAKAT Dorobisz T. Orkowski A. Borycki M.
Wysoczanska K.

2:0
(6/1,6/2)
2:0
(6/2,6/2)
2:0
(6/0,6/0)
WAKAT

Mecz zostanie rozegrany 05.06.2024

Mecz zostanie rozegrany 05.06.2024
Dorobisz T. 0:2
(1/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 05.06.2024

1:2
(7/5,3/6,2/10)
0:2
(5/7,6/7)
Orkowski A. 0:2
(2/6,2/6)

2:1
(5/7,6/3,10/2)

2:0
(6/0,7/5)
Borycki M. 0:2
(0/6,0/6)
Mecz zostanie rozegrany 05.06.2024
2:0
(7/5,7/6)
0:2
(0/6,5/7)



III
Medyński W. Dłuski P. Gacoń M. Chytła P. Jerczyński T.
Medyński W.
Mecz zostanie rozegrany 21.06.2024
2:0
(6/4,6/1)
2:0
(6/2,6/2)
2:0
(7/6,6/3)
Dłuski P. Mecz zostanie rozegrany 21.06.2024

0:2
(4/6,4/6)
2:1
(2/6,6/3,10/4)
2:1
(4/6,7/6,16/14)
Gacoń M. 0:2
(4/6,1/6)
2:0
(6/4,6/4)

0:2
(5/7,5/7)
0:2
(4/6,2/6)
Chytła P. 0:2
(2/6,2/6)
1:2
(6/2,3/6,4/10)
2:0
(7/5,7/5)

0:2
(4/6,2/6)
Jerczyński T. 0:2
(6/7,3/6)
1:2
(6/4,6/7,14/16)
2:0
(6/4,6/2)
2:0
(6/4,6/2)



IV
Sopolinski T. Goszczyński S. Góra T. Łucki T. Luchowski M.
Sopolinski T.
0:2
(WALKOWER)
0:2
(WALKOWER)

0:2
(WALKOWER*)
Goszczyński S. 2:0
(WALKOWER)

2:1
(6/4,6/7,10/3)
2:0
(6/1,6/1)
2:1
(7/5,3/6,10/7)
Góra T. 2:0
(WALKOWER)
1:2
(4/6,7/6,3/10)

2:0
(6/4,6/1)

Łucki T.
0:2
(1/6,1/6)
0:2
(4/6,1/6)

1:2
(3/6,6/3,4/10)
Luchowski M. 2:0
(WALKOWER*)
1:2
(5/7,6/3,7/10)

2:1
(6/3,3/6,10/4)



V
Biela W. Morag M. Barylski J. Grzegorzek M. Tarabuła J.
Biela W.

2:0
(6/1,6/3)
2:0
(6/3,6/1)

Morag M.

2:0
(6/2,6/1)
2:0
(6/3,6/2)
2:0
(6/2,7/6)
Barylski J. 0:2
(1/6,3/6)
0:2
(2/6,1/6)

1:2
(6/2,1/6,3/10)
2:0
(6/2,6/1)
Grzegorzek M. 0:2
(3/6,1/6)
0:2
(3/6,2/6)
2:1
(2/6,6/1,10/3)

2:0
(6/3,6/3)
Tarabuła J.
0:2
(2/6,6/7)
0:2
(2/6,1/6)
0:2
(3/6,3/6)



* Mecz z możliwą dogrywką