» Rozgrywki » PALETA 500 » IV Edycja » Drabinka

Gołąb G. 
 

 
PTS
1
2
3

Kręgiel M.
 

Minor M.
 

 
PTS
1
2
3

Żerkowski P. 
 

Zubko W. 
 

 
PTS
1
2
3

Zielonka L. 
 

 
PTS
1
2
3

Tomanik R.
 

Moczulski L. 
 

 
PTS
1
2
3

Michurski A. 
 

 
PTS
1
2
3

Mrozek Ł.
 

Steczowicz T. 
 

 
PTS
1
2
3

Mróz M.
 

Wolański K.
 

 
PTS
1
2
3

Cetera T. 
 

Lorenc R. 
 

 
PTS
1
2
3

Pukiński R.

 
PTS
1
2
3

Pawłowski T. 

Motas P. 
 

 
PTS
1
2
3

Wędzina D.
 

Jerczyński T. 
 

 
PTS
1
2
3

Krotowski P.
 

 
PTS
1
2
3

Castellanos Á. 
 

Bareja A.

 
PTS
1
2
3

Rybak R. 

Maciak I. 
 

 
PTS
1
2
3

Grzegorzek M. 
 

 
PTS
1
2
3

Sznajder P.
 

Chytła P. 
 

 
PTS
1
2
3

Bartnik A.
 

Pluta P. 
10 

 
PTS
1
2
3

Humiński W.

Szmelter K. 
 

 
PTS
1
2
3

Worońko R.
 

Nowak M. 
 

 
PTS
1
2
3

Rudnicki R.
 

Tracz P. 
 

KRECZ
PTS
1
2
3

Krupicz M.
 

Worońko W. 
 

 
PTS
1
2
3

Pyrkosz P.
 

Piatkov S. 
 

 
PTS
1
2
3

Muciek P.
 

Dudzik M.
 

 
PTS
1
2
3

Zambrzycka J. 
 

Borycki M. 
 

 
PTS
1
2
3

Privsek Ł. 
 

 
PTS
1
2
3

Gruczoł R. 
 

 
PTS
1
2
3

Wlaźlak K.
 

 
PTS
1
2
3

Czapka T. 
 

Bogdanowicz J. 
 

 
PTS
1
2
3
 
PTS
1
2
3

Szumski A. 
 

Rodziewicz W. 
 

 
PTS
1
2
3

Chroń J.
 

Gruca B.
 

 
PTS
1
2
3

Maciejewski D. 
 

Gołąb G. 
 

 
PTS
1
2
3

Zubko W. 
 

 
PTS
1
2
3

Zielonka L.
 

Moczulski L. 
 

 
PTS
1
2
3

Michurski A.
 

KRECZ
PTS
1
2
3

Cetera T. 
 
 
 

Lorenc R. 
 

 
PTS
1
2
3

Motas P.
 

 
PTS
1
2
3

Jerczyński T. 
 

Castellanos Á. 
 

 
PTS
1
2
3

Rybak R.
 

Maciak I.
 

 
PTS
1
2
3

Grzegorzek M. 
 

Chytła P. 
 

 
PTS
1
2
3

Pluta P.
 

Szmelter K.
 

 
PTS
1
2
3

Nowak M. 
 

Tracz P. 
 

 
PTS
1
2
3

Worońko W.
 

Piatkov S.

 
PTS
1
2
3

Zambrzycka J. 

Borycki M. 
 

 
PTS
1
2
3

Privsek Ł.
 

Gruczoł R.
 

 
PTS
1
2
3

Czapka T. 
 

Bogdanowicz J. 
 

 
PTS
1
2
3

Szumski A.
 

 
PTS
1
2
3

Maciejewski D. 
 

Gołąb G.
 

 
PTS
1
2
3

Zubko W. 
 

Moczulski L.
 

 
PTS
1
2
3

Cetera T. 
 

Lorenc R. 
 

 
PTS
1
2
3
 
PTS
1
2
3

Grzegorzek M. 
 

Chytła P. 
 

 
PTS
1
2
3

Nowak M.
 

Tracz P.
 

 
PTS
1
2
3

Zambrzycka J. 
 

Borycki M. 
 
 
 

WALKOWER
PTS
1
2
3

Czapka T.
 
 
 

 
PTS
1
2
3

Maciejewski D. 
 

Zubko W.
 

 
PTS
1
2
3

Cetera T. 
 

Lorenc R. 
10 

 
PTS
1
2
3

Grzegorzek M.

Chytła P.
 

 
PTS
1
2
3

Zambrzycka J. 
 

Borycki M.

 
PTS
1
2
3

Maciejewski D. 
10 

Cetera T. 
 

 
PTS
1
2
3

Lorenc R.
 

 
PTS
1
2
3

Maciejewski D. 
 

Cetera T.
 

 
PTS
1
2
3

Maciejewski D. 
 

Zambrzycka J.

 
PTS
1
2
3

Lorenc R. 

Maciejewski Dawid

Lorenc Rafał

Zwycięzca
Finał
18.03.2018
Finał pocieszenia
18.03.2018
Półfinał
18.03.2018
Ćwierćfinał
11.03.2018
3 runda
04.03.2018
2 runda
25.02.2018
1 runda
18.02.2018