Runda 6
2018-03-31
Kezic I./Majchrzak P. - WAKAT
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze
1 Gołąb G./Leszczyński G. 8 4 0 1 8 3 5
2 Maciejewski D./Kryciński R. 8 3 2 0 7 5 5
3 Lekki D./Bielan A. 8 3 2 0 6 4 5
4 Rodziewicz W./Iwan C. 7 2 3 0 6 6 5
5 Oleś S./Wróbel A. 7 2 3 0 5 7 5
6 Borycki M./Bogdanowicz J. 6 1 4 0 2 9 5


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze
1 Ornstein D./Krotowski P. 9 4 1 0 9 2 5
2 Privsek Ł./Góra T. 8 4 0 1 8 3 5
3 Motas P./Rybak R. 7 2 3 0 4 7 5
4 Dyk P./Stemplewski R. 6 2 2 1 4 4 5
5 Słaba R./Gromuł G. 6 2 2 1 4 6 5
6 Piotrowski K./Zduń M. 3 0 3 2 1 8 5


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze
1 Zieliński M./Worońko R. 10 5 0 0 10 0 5
2 Liebenthal M./Musiał A. 9 4 1 0 8 4 5
3 Cetera T./Lorenc R. 6 2 2 1 5 4 5
4 Castellini A./Soulier J. 6 1 4 0 2 8 5
5 Wójcik M./Wójcik D. 4 1 2 2 3 4 5
6 Lempach M./Lewicki S. 3 0 3 2 0 8 5


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze
1 Worońko W./Boynton J. 10 5 0 0 10 0 5
2 Moskała J./Przybylska D. 9 4 1 0 8 3 5
3 Onichimowski M./Chroń J. 8 3 2 0 7 4 5
4 Pukiński R./Pyrkosz P. 6 2 2 1 4 6 5
5 Wlaźlak K./Sznajder P. 6 1 4 0 2 8 5
6 Ziaja T./Trzciański K. 3 0 3 2 0 10 5


Grupa V
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze
1 Bartnik A./Piatkov S. 10 5 0 0 10 0 5
2 Chuchnowski J./Olejniczak R. 9 4 1 0 8 2 5
3 Kezic I./Majchrzak P. 7 3 1 1 6 4 5
4 Biernacki D./Lach C. 7 2 3 0 4 6 5
5 Cieluch A./Suski L. 2 1 0 4 2 8 5
6 WAKAT 0 0 0 5 0 10 5


Grupa I
Gołąb G./Leszczyński G. Maciejewski D./Kryciński R. Oleś S./Wróbel A. Lekki D./Bielan A. Rodziewicz W./Iwan C. Borycki M./Bogdanowicz J.
Gołąb G./Leszczyński G.
2:0
(6/0,6/0)
2:1
(6/3,6/7,14/12)
2:0
(6/1,6/2)
0:2
(WALKOWER)
2:0
(6/2,6/2)
Maciejewski D./Kryciński R. 0:2
(0/6,0/6)

1:2
(6/4,3/6,7/10)
2:0
(6/3,6/3)
2:1
(4/6,6/4,11/9)
2:0
(6/3,6/2)
Oleś S./Wróbel A. 1:2
(3/6,7/6,12/14)
2:1
(4/6,6/3,10/7)

0:2
(KRECZ)
0:2
(1/6,3/6)
2:0
(6/4,6/3)
Lekki D./Bielan A. 0:2
(1/6,2/6)
0:2
(3/6,3/6)
2:0
(KRECZ)

2:0
(6/4,7/6)
2:0
(7/5,6/2)
Rodziewicz W./Iwan C. 2:0
(WALKOWER)
1:2
(6/4,4/6,9/11)
2:0
(6/1,6/3)
0:2
(4/6,6/7)

1:2
(6/2,4/6,4/6)
Borycki M./Bogdanowicz J. 0:2
(2/6,2/6)
0:2
(3/6,2/6)
0:2
(4/6,3/6)
0:2
(5/7,2/6)
2:1
(2/6,6/4,6/4)



Grupa II
Ornstein D./Krotowski P. Dyk P./Stemplewski R. Piotrowski K./Zduń M. Privsek Ł./Góra T. Motas P./Rybak R. Słaba R./Gromuł G.
Ornstein D./Krotowski P.
2:0
(6/1,6/1)
2:0
(6/3,6/0)
1:2
(6/1,4/6,4/10)
2:0
(7/6,6/4)

Dyk P./Stemplewski R. 0:2
(1/6,1/6)

0:0
(WALKOWER)
2:0
(WALKOWER)
2:0
(7/5,6/2)

Piotrowski K./Zduń M. 0:2
(3/6,0/6)
0:0
(WALKOWER)

0:2
(2/6,2/6)
1:2
(2/6,6/1,3/6)

Privsek Ł./Góra T. 2:1
(1/6,6/4,10/4)
0:2
(WALKOWER)
2:0
(6/2,6/2)

2:0
(6/2,6/3)

Motas P./Rybak R. 0:2
(6/7,4/6)
0:2
(5/7,2/6)
2:1
(6/2,1/6,6/3)
0:2
(2/6,3/6)


Słaba R./Gromuł G.







Grupa III
Liebenthal M./Musiał A. Zieliński M./Worońko R. Castellini A./Soulier J. Cetera T./Lorenc R. Wójcik M./Wójcik D. Lempach M./Lewicki S.
Liebenthal M./Musiał A.
0:2
(KRECZ)
2:0
(6/4,6/1)
2:1
(4/6,6/4,10/6)
2:1
(4/6,6/2,10/7)
2:0
(KRECZ)
Zieliński M./Worońko R. 2:0
(KRECZ)

2:0
(6/3,6/4)
2:0
(6/3,6/2)
2:0
(6/2,6/3)
2:0
(KRECZ)
Castellini A./Soulier J. 0:2
(4/6,1/6)
0:2
(3/6,4/6)

0:2
(1/6,1/6)
0:2
(3/6,2/6)
2:0
(KRECZ)
Cetera T./Lorenc R. 1:2
(6/4,4/6,6/10)
0:2
(3/6,2/6)
2:0
(6/1,6/1)

0:0
(WALKOWER)
2:0
(WALKOWER)
Wójcik M./Wójcik D. 1:2
(6/4,2/6,7/10)
0:2
(2/6,3/6)
2:0
(6/3,6/2)
0:0
(WALKOWER)

0:0
(WALKOWER)
Lempach M./Lewicki S. 0:2
(KRECZ)
0:2
(KRECZ)
0:2
(KRECZ)
0:2
(WALKOWER)
0:0
(WALKOWER)



Grupa IV
Onichimowski M./Chroń J. Moskała J./Przybylska D. Wlaźlak K./Sznajder P. Ziaja T./Trzciański K. Pukiński R./Pyrkosz P. Worońko W./Boynton J.
Onichimowski M./Chroń J.
1:2
(2/6,6/1,1/6)
2:0
(6/0,6/2)
2:0
(6/1,6/1)
2:0
(6/3,6/4)
0:2
(0/6,4/6)
Moskała J./Przybylska D. 2:1
(6/2,1/6,6/1)

2:0
(6/0,6/2)
2:0
(WALKOWER)
2:0
(6/4,6/3)
0:2
(4/6,6/7)
Wlaźlak K./Sznajder P. 0:2
(0/6,2/6)
0:2
(0/6,2/6)

2:0
(6/4,6/1)
0:2
(3/6,5/7)
0:2
(0/6,0/6)
Ziaja T./Trzciański K. 0:2
(1/6,1/6)
0:2
(WALKOWER)
0:2
(4/6,1/6)

0:2
(WALKOWER)
0:2
(2/6,0/6)
Pukiński R./Pyrkosz P. 0:2
(3/6,4/6)
0:2
(4/6,3/6)
2:0
(6/3,7/5)
2:0
(WALKOWER)

0:2
(WALKOWER)
Worońko W./Boynton J. 2:0
(6/0,6/4)
2:0
(6/4,7/6)
2:0
(6/0,6/0)
2:0
(6/2,6/0)
2:0
(WALKOWER)



Grupa V
Bartnik A./Piatkov S. Biernacki D./Lach C. Chuchnowski J./Olejniczak R. Cieluch A./Suski L. Kezic I./Majchrzak P. WAKAT
Bartnik A./Piatkov S.
2:0
(6/0,6/1)
2:0
(6/3,6/3)
2:0
(WALKOWER)
2:0
(6/4,6/4)
2:0
(WALKOWER)
Biernacki D./Lach C. 0:2
(0/6,1/6)

0:2
(2/6,5/7)
2:0
(WALKOWER)
0:2
(0/6,3/6)
2:0
(WALKOWER)
Chuchnowski J./Olejniczak R. 0:2
(3/6,3/6)
2:0
(6/2,7/5)

2:0
(WALKOWER)
2:0
(WALKOWER)
2:0
(WALKOWER)
Cieluch A./Suski L. 0:2
(WALKOWER)
0:2
(WALKOWER)
0:2
(WALKOWER)

0:2
(WALKOWER)
2:0
(WALKOWER)
Kezic I./Majchrzak P. 0:2
(4/6,4/6)
2:0
(6/0,6/3)
0:2
(WALKOWER)
2:0
(WALKOWER)

2:0
(WALKOWER)
WAKAT 0:2
(WALKOWER)
0:2
(WALKOWER)
0:2
(WALKOWER)
0:2
(WALKOWER)
0:2
(WALKOWER)